Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przeskok AEG -> 4-takt


Recommended Posts

Witam. Od ponad 2 lat biorę udział w rozgrywkach ASG. Ostatnio w moim mieście ekipa się wysypała i strzelanek nie ma :/

Postanowiłem sprzedać swoją replikę elektryczną i kupić sobie jakąś snajperkę.

Mówiąc szczerze nie musi to być nowa replika. Nie przeszkadza mi jeśli będzie używana ;P

Strzelałbym sobie głównie do tarczy czy innych dupereli i okazjonalnie wybierałbym się na jakieś strzelanki w okolicy gdybym miał okazję.

Zależy mi na tym abym nie musiał po zakupie wywalać od razu kasy na części do tuningu. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że przyjdzie taki moment gdzie będzie trzeba zmienić to i owo aby była lepsza celność oraz aby poprawić szczelność repliki jak również powtarzalność strzałów.

Zastanawia mnie MB-01 Warrior. Tak wiem nie kupuj Wella bo ci się posypie itd. ale serio jestem ciekaw opinii na temat tej repliki i czy do strzelania do tarczy i okazjonalnych strzelanek by się nadała.

Oczywiście czekam na wasze propozycje i porady żeby się później nie przejechać :D

Budżet ~350zł (dokładnie z budżetem się nie określę ale nie chcę przekroczyć 400 zł. Zresztą powinno się udać, ponieważ tak jak pisałem używki również wchodzą w grę :P )

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedzi ;D

Link to post
Share on other sites

Lepiej celuj w bar10. Lub ewentualnie osobiście polecam cm700, fajnie rozwiązana dzięki czemu łatwo tuningować stopniowo. Komora jest klonem pdi, więc od razu pasują lufy i gumki od AEG-ów, zespół spustowy jest pancerny i nie słyszałem aby ktoś potrzebował wymienić. Czasami na Taiwangun mają ten model na promocji.

Link to post
Share on other sites

A właśnie bo zapomniałem dopisać. Wszystkie części, które da się wykonać na tokarce mogę mieć za darmo bo mój tata pracuje jako tokarz i sam od ponad 10-ciu lat wykonuje dla siebie tłoki itp. do wiatrówki, które są bardzo dobrze wykonane więc wie co i jak ;D

Także pod względem tuningu wiele bym nie wydał bo część da się u mnie wykonać za darmo :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...