Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lużne strzelanie Poznań 22.08


Recommended Posts

Hej,
planujemy zrobić małe spotkanie w Poznaniu. Jest kilku chętnych lokalsów, może komuś będzie chciało się dojechać.
Zakładamy grać w sobotę ok 14.30 na ulicy chemicznej. Bez wielkiego scenariusza, na pewno w historycznych mundurach. Jeśli ktoś będzie chciał spróbować zabawy we współczesnym stroju, ale na naszych zasadach jakoś się dogadamy. Zakładam, że gra potrwa 3-4h wszystko zależy od tego ilu będzie chętnych i na ile wystarczy sił.

Jak ktoś chętny może się dopisywać do listy poniżej, jak będę miał info od innych postaram się uzupełniać tabelkę


1. Wish
2.
3.
4.

Alianci
1. Matt
2.
3.
4.

Link to post
Share on other sites

Teren leśny, raczej płaski, kilka sztucznie usypanych wzniesień. Była strzelnica, kilka bunkrów. Pojedyncze ścieżki, więcej "wydeptanych" przez graczy.

Co do munduru to najlepiej szkop bo tych zawsze brakuje. A czy hamburger czy kacap to bez różnicy. Zakładam większość us manów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
17 godzin temu, SHOGUN_YAMATO napisał:

Czekam do piątku. Jak frekwencja nie wzrośnie to niestety też będę musiał zrezygnować (dla mnie to 330 km jazdy, w jedną stronę).

Na "Normandię 1944" miesiąc później jest zgłoszonych 67 osób, i wciąż zbieramy chętnych, także zapraszam. Z Gdańska to tylko 312 km w jedną stronę, wygodną A1.

Wybacz Wishu tą autoreklamę. ;)

Link to post
Share on other sites

Na ten moment mamy ok 8/10 osób chętnych. W tym dwóch niemców, być może dołączy 1 polak w WZ93, żeby zobaczyć z czym to się je.

Shogun, cieszę się, że wyraziłeś chęć przyjazdu, ale od razu powiem, że ja bym nie ryzykował jechać 330km na taką luźną grę. Myślę, że normandia to lepszy pomysł.
Niemniej miło będzie jak będzie nas więcej.

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, SHOGUN_YAMATO said:

Ok dzięki :) Na Normandię nie ma już miejsca w USA, zatem odpada. Teraz patrę na Linię Arpada.

Na pewno nie ma już miejsc? Pytałeś może @Domin007 czy na pewno nie możesz jechać jako US? Z tego co pamiętam, choć mogę się mylić, to Niemców jest wystarczająco więc zapisy chyba zostały otwarte. Zapytaj.

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, KubaJozefek napisał:

Na pewno nie ma już miejsc? Pytałeś może @Domin007 czy na pewno nie możesz jechać jako US? Z tego co pamiętam, choć mogę się mylić, to Niemców jest wystarczająco więc zapisy chyba zostały otwarte. Zapytaj.

Kuba masz absolutną rację - dzięki za czujność. Listy do oddziałów amerykańskich zostały otwarte - info wysłałem Shogunowi, nawet już dostałem odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...