Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VFC/Sig Sauer MCX Virtus


Recommended Posts

  • 1 year later...

Podbijam temat.

Mam dylemat przed zakupem.

Jeśli znalazłby się ktoś kto posiada i mógłby podzielić się doświadczeniami; jak replika sprawuje się po długotrwałym użytkowaniu.

Chodzi mi szczególnie front z jego mocowaniem. Są na nim niewielkie luzy. Czy to kwestia egzemplarza czy ten typ tak ma? Są na to jakieś patenty?

Kolejne pytanie to stabilizator hop up. Czy pozwala on na zainstalowanie innej komory?

 

Edited by Szuwarek79
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ja dorwałem użytkownika mcx'a na instagramie i powiedział że luzy na froncie to standard, i w każdym egzemplarzu występują, oraz problemy występują z pękającym body przy szynie ris w miejscu mocowania kolby ( podobno w zależności od użytkowania, ale jest to wada konstrukcyjna która się często pojawia). Sam sig na moje pytania nie odpowiedział, a po robionym researchu na forach zagranicznych pękające body oraz luzy nie podlegają gwarancji ponieważ sig zbywa petentów winą użytkowania. I całość została podsumowana że gdyby tenże miły jegomość wiedział o tych wadach przed zakupem repliki to nie kupiłby jej. Ja mimo tego że jestem wielkim fanem mcx'a po tym co usłyszałem to zrezygnowałem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...