Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ajgor_aa nie polecam


Recommended Posts

Witam serdecznie na wstępie piszę że nie doszło w moim przypadku do oszustwa, które tak często występuje w tym dziale. Nie  wiem czy użytkownikom tego portalu zdarzają się podobne sytuację, lecz chciałbym opisać moją relację z użytkownikiem o nicku ajor_aa, która wzbudziła moje podejrzenia. Dwukrotnie na portalu zamieściłem post w którym wyraziłem chęć kupienia niemieckiej kontraktowej kamizelki taktycznej. W każdym przypadku na ogłoszenie odpowiedział ten sam użytkownik o nicku ajor_aa. W każdym przypadku wymieniony twierdzi że ma na sprzedaż kamizelkę, określa firmę rok produkcji, oraz cenę, lecz w chwili prośby o zdjęcia zaczynają się problemy. W zasadzie w przypadku pierwszego ogłoszenia zdjęć nie otrzymałem w ogóle, rozmowa zakończyła się tym że użytkownik którego nie znam atakuje mnie personalnie. W drugim przypadku człowiek wrzuca dwa zdjęcia na których stoi w plecaku i kompletnym szpeju na którym nie widać kamizelki, lub w zasadzie widać jej trzy ładownice. Prośba o zdjęcia kamizelki oraz metki z firmą która je wykonała bezskuteczna. Rozmowa kończy się stwierdzeniem użytkownika że w sumie to chyba jednak „nie sprzedam bo to unikalny fant” ale mam niesamowite szczęście bo całkowitym przypadkiem mam jeszcze jedną taką kamizelkę mniej koszerną którą chcę sprzedać. Kolejna prośba o fotografie kamizelki kończy się sugestią użytkownika ajor_aa bym se to znalazł w necie, naleganie na przesłanie fotografii kamizelki która ma być przedmiotem transakcji kończy się jak w pierwszym przypadku personalną wycieczką w moją stronę oraz opuszczeniem rozmowy. Nie wiem czy miałem do czynienia z sfrustrowanym człowiekiem czy próbą oszustwa, lecz ze swojej strony zalecam czujność i radzę uważać. Pełen przebieg konwersacji oraz przesłane zdjęcia do wglądu na życzenie admina.

 

Edited by Cortez 1
Link to post
Share on other sites
  • OFF changed the title to ajgor_aa nie polecam

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...