Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bagnet do Kara


Recommended Posts

Na fejsbuku okazało się że jest całkiem sporo chętnych na gumowy, bezpieczny do dźgania bagnet, więc czemu by nie zrobić zorganizowanej listy.

Kilka słów wyjaśnienia: Marek podlinkował ten bagnet, który po zeszlifowaniu czubka, jest bezpieczny do dźgania i pasuje do karów od SW. Niestety nie jest dostępny, ale jeśli by się grono zebrało, to myślę, że zrobiliby dla nas partię.
https://www.german-ww2.com/product/training-bayonet-s84-98?fbclid=IwAR2-pio_GA4hRGqOu8ateCrvyWW-OW0FRYMNjmFyvOkHSlWPO5o3AjpHpI8.

Oczywiście jeżeli ktoś ma kontrpropozycję to zapraszam do podzielenia się. 

Link to post
Share on other sites

Tak tylko chciałem jeszcze lojalnie dodać, że ogólnie bagnet jest bardzo fajny i jestem z niego zadowolony, ale przy mocnym użytkowaniu może się złamać (koledze się połamał w 2 miejscach). On nie jest z takiej gumy, jak sobie większość pewnie wyobraża. W dotyku to bardziej przypomina bardzo giętki plastik. 

Link to post
Share on other sites
W dniu 4.10.2020 o 19:37, Pazur88 napisał:

Kto pisze e-mail do sklepu z zapytaniem?

To jest dobre pytanie. Myślę, że warto wyznaczyć czas do końca tygodnia na chętnych. Oczywiście jak ktoś potrzebuję więcej tego czasu to niech tu napisze. Jak na razie myślę, że w poniedziałek można spokojnie pisać mejla z zamówieniem na bagnety.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj o 20 zamykam listę. Do 20 można się bezkarnie wpisywać, po tej godzinie d... blada i organki, bo będę pisał do tych ludzi. Jak kogoś oświeci że chce, ale będzie po deadlinie to niech piszę do mnie na privie, czy na msg, czy na wmasgu.

Uprzejmie przypominam, że słowo na "D" jest uważane za nieobyczajne. Także ten... - przyp. D.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Widzę, że screenshot się popsuł to wklejam mail ręcznie

Cytat

 

Hello,
thank you very much for contacting us. We are indeed planning to launch a new series of training bayonets and other tools. Please give us few days, we are just going to launch these projects. Then production will start during november.

We will contact you with details.

Best regards,
A. Kopf

Dne Wed, 14 Oct 2020 21:49:54 +0200 ciapki <m.a.mekarski@gmail.com> napsal(a):

 

Dear www.german-ww2.com,

I’m writing to You in name of historical airsofters from Poland and We’d like to buy your product: https://www.german-ww2.com/product/training-bayonet-s84-98?fbclid=IwAR2-pio_GA4hRGqOu8ateCrvyW W-OW0FRYMNjmFyvOkHSlWPO5o3AjpHpI8.
On Your website those bayonets are out of stock and I assume You have to produce them first.  We found from ourselves people that want to buy this particular rubber bayonet. So we would like to order 14 bayonets for 14 guys .

Best regards,
Michał Mękarski

 

 

Link to post
Share on other sites

Nowe wieści:

Cytat

Hello,
sorry about delayed answers, we are stucked with Christmas products, will get to resin cast soon :(

A. Kopf

Dne Sun, 08 Nov 2020 22:12:59 +0100 Michał Mękarski <m.a.mekarski@gmail.com> napsal(a):

Dear www.german-ww2.com,

I have contacted You to make order of Gew. 98k training bayonets of Yours. I received kind answer for my email. As You wrote, You were starting in November new production of these bayonets. I would like to ask You about any progress in these? I’m writing in the name of 14 my colleagues from Poland and we would like to buy yours pr oducts.

Best Regards,
Michał Mękarski

 

Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, Triple K napisał:

Jeśli jeszcze jest możliwość to chciałbym się dołączyć.

Tak, oczywiście. Nie powiedziałem wcześniej, a wypadałoby. Pisałem z dwoma panami ze sklepu i zapewniają, że te bagnety będą. Kiedyś ¯\_(ツ)_/¯. Na pewno do Świąt Bożego Narodzenia nic nowego nie usłyszymy, także śmiało zapraszam do wpisywania się. Im więcej nas będzie na tej liście, tym bardziej atrakcyjne jest dla nich zrobienie partii. Kropla drąży skałe i zrobią te bagnety :)

Link to post
Share on other sites
  • Domin007 changed the title to Bagnet do Kara

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...