Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Słaba reakcja na spust w SA-B01(wersja bez SAEC)


Recommended Posts

Replika: SA-B01 wersja bez SAEC

Kulki: Specna Arms Core 0.28g podkalibrowe 5.95 +/- 0,005mm

FPS na 0.2: ~420

Bateria: GFC LiPo 7.4V 1800mAh 25C

Ładowarka do baterii: Mikroprocesorowa przystosowana do LiPo.

Witam. Nabyłem SA-B01 tydzień temu, czytałem opinie na różnych stronach i mówiono, że jak na replikę bez układu mosfet strzela bardzo fajnie na SEMI i ma dobrą reakcję na spust. Ja niestety tego samego powiedzieć nie mogę. O ile tryb AUTO strzela bardzo fajnie, to tryb SEMI ma lipną reakcję na spust. Średnio przy szybszym strzelaniu co drugie naciśnięcie, czasami 2 razy z rzędu, nie wywołuje żadnej reakcji. Spust jest dociskany do takiej samej głębokości za każdym razem. By uniknąć problemu lub przynajmniej go zniwelować muszę strzelać 1 na 0,5 sekundy. Stan naładowania baterii nie wywołuje żadnej zmiany, tak samo wypada w pełni naładowana do tej słabo naładowanej. 

Oddać replikę do serwisu w takim wypadku?

Link to post
Share on other sites

 

22 minuty temu, Driver2503 napisał:

Witaj .

Dobra reakcja to minimum bateria 11.1V 

W przypadku świeżego nabytku dobrze było by zrobić serwis zerowy . 

Jak to niema mosfetu to sobie styczniki na 11.1 w spuście podjara ;)

ALE ---> całkowicie się zgadzam z przedmówca, praktycznie 100% replik prosto z pudła wymaga przeglądu, smarowania, podkładkowania, doszczelniania, niestety.

Chyba że cię stać od razu na Customa, jak Umbrella Armory, no ale średnio kto z nas potrafi wywalić na repkę 1 koła dolarów i wyżej :D

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Driver2503 said:

Witaj .

Dobra reakcja to minimum bateria 11.1V 

W przypadku świeżego nabytku dobrze było by zrobić serwis zerowy . 

No, ale bez przesady, że zwykłe 7.4V ma takie opóźnienie że średnio co druga praca repliki po prostu nie działa z normalną, nawet nie szybką, albo nawet wolną według niektórych częstotliwością naciskania spustu.

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Huba_lbn said:

Reakcja na spust jest bardzo dobra jak na 7,4. Problem w tym że nie na każde wciśnięcie spustu replika reaguje. Coś nie tak z kostką.

O to reagowanie repliki na spust mi właśnie chodziło, sory jeśli użyłem złego określenia. Poinformuje o tym serwis, plomba gwarancyjna jest nienaruszona, więc nie powinno być problemów, szczególnie że w ogóle repliki nie modyfikowałem poza dowaleniem kolimatora.

Edited by DrSTAHP
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, DrSTAHP napisał:

O to reagowanie repliki na spust mi właśnie chodziło, sory jeśli użyłem złego określenia. Poinformuje o tym serwis, plomba gwarancyjna jest nienaruszona, więc nie powinno być problemów, szczególnie że w ogóle repliki nie modyfikowałem poza dowaleniem kolimatora.

Zdecydowanie replika na gwarancję. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...