Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GBB G11-A1 (WEL-02-019758) czy warto kupic?


Recommended Posts

Może wyskoczył zaczep blokady, kiedy dajesz zabezpieczenie na pozycję 2 powinna taka blaszka w zamku od wewnętrznej strony przesunąć w dół dźwignię idącą od spustu po prawej, odciągnij zamek do tyłu i zobacz na zamku od dołu czy ta blaszka się rusza jak zabezpieczasz.

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, sjzmisiek napisał:

Może wyskoczył zaczep blokady, kiedy dajesz zabezpieczenie na pozycję 2 powinna taka blaszka w zamku od wewnętrznej strony przesunąć w dół dźwignię idącą od spustu po prawej, odciągnij zamek do tyłu i zobacz na zamku od dołu czy ta blaszka się rusza jak zabezpieczasz.

Właśnie sprawdzałem wyciągałem zamek i ruszałem blokadą to działo było widać ze ta blaszka wychodzi Blokada działa kiedy kurek zewnetrzmy:

https://www.militaria.pl/porady/wiatrowki/slowniczek_strzelecki.xml na tym zdj gdzie jest rewolwer. Jak pociągnę go w dół i zarzucę blokadę to działa i wystrzelić nie mozna((Gdy ten kurek zewnętrzny jest odciągnięty)

ale jak wyłączę blokada i ten kurek pociągnę w dół to jest wystrzał. Moze nagram video i pokaze jak to wygląda?

Link to post
Share on other sites

Ok, chyba wiem o co chodzi, blaszka jest zaczepiona haczykiem za ten cylinderek, który idzie na przestrzał zamka. Do niego też przymocowane są skrzydełka zabezpieczenia. Jeśli haczyk blaszki wyskoczy z tego cylinderka to podczas blokowania mogą się takie kwiatki pojawiać. Zdejmij zamek i zobacz czy ta blaszka jest dobrze zahaczona o cylinderek z prawej strony ( na którym powinny być skrzydełka zabezpieczenia).

Link to post
Share on other sites

Jak naciskasz spust to po prawej stronie jest taki pałąk od spustu do mechanizmu spustowego. Chowa się w okładzinie. Jak dasz zabezpieczenie na zamku to blaszka w zamku naciska na ten pałąk. Przy samym kurku jest wypustka. Jak zdejmiesz zamek i będziesz naciskał spust to ta wypustka przy kurku będzie wystawać spod okładziny chwytu po prawej. Na nią naciska blaszka z zabezpieczenia. To właśnie blokuje mechanizm spustowy kiedy na zamku dasz zabezpieczenie. Zobacz co tam się dzieje i czy nie ma tam problemu. Może sama blaszka w zamku ma jakieś luzy i źle się zgrywa z mechanizmem spustowym kiedy zabezpieczasz replikę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...