Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.707A - [CYMA]


Recommended Posts

Witam mam pytanie dot. repliki CM.707A - BLACK [CYMA]

Chciałbym zacząć ASG i podobają mi się właśnie snajperki.

Nie mogłem znaleźć żadnych informacji o tej replice, czy jest ona warta swojej ceny jak za snajperkę? 

Czy tuning z 500fps do 575fps za pomocą "W zestawie znajduję się wzmocniony aluminiowy tłok, wzmocniona, łożyskowana prowadnica sprężyny oraz sprężyna dająca siłę wystrzału około 575 fps." jest ciężki do zrobienia samemu?

Jakieś alternatywy co do repliki snajperki? Najlepiej mniej - więcej 400-500zł

Link to post
Share on other sites

Mam tą samą replike tylko w innej wersji kolorystycznej.

Generalnie replika w stocku strzela tak samo jak tanie AEG'i tej samej firmy np cyma 028. Części tuningowe do niej nie są jakoś bardzo drogie ale problemem jest ich dostępność. Owa "Snajperka" jest repliką m24 ale ma inny standard częściowy niż inne m24 np od snow wolf'a. Co za tym idzie trzeba kupować dedykowane części do tej repliki poza : lufą, gumką hop up , dystanserem i zespołem spustowym. Reszta częśći wewnętrznych musi być dedykowana do tej repliki. Odpowiadając na twoje pytanie "czy tuning za pomocą zestawu tuningowego jest ciężki do zrobienia samemu ?" jest wręcz bajecznie prosty. Tylko problem w tym że nic ci to nie da. Replika w stocku ma mase nieszczelności. Zaczynając od nieszczelności na cylindrze który jest zrobiony z jakiegoś słabego aluminium i łatwo go pogiąć, kończąc na komorze hop-up. Na start musiał byś włożyć +/- 800zł aby replika chociaż maiła jaką kolwiek powtarzalność wartości FPS. 

Na start nie polecam tej repliki jeśli już chcesz koniecznie snajperkę kup https://www.militaria.pl/action_sport_games/karabin_snajperski_asg_m40a3_mcmillan_18556_p104921.xml Będzie o niebo lepszy od tej Cymki

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy warto zaczynać strzelanki ze "snajperką" po bieda tuningu? Nie. Czy warto mieć taką replikę jako zróżnicowanie sobie rozgrywki? Zdecydowanie tak. Aczkolwiek ja bym raczej polecił cymę 700, jeśli dorwiesz na promocji i wrzucisz tam tłok+sprężyna+prowadnica+głowica od airsoftpro, będzie bardzo przyjemną repliką. Do tego musowo TDC mod. Ale podczas rozgrywki, szczególnie małe lokalne strzelanki, to kumple z AEGami będą mieli przewagę i tak nad Tobą. Gra jako snajper jest mocno... specyficzna.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...