Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

Zastanawiam się nad włożeniem mocniejszej sprężyny do mojej MK12 od A&K. Oryginalnie w tym karabinie siedziała chińska sprężyna m130, więc kupiłem Guardera też M130 na początek, żeby nie przesadzać od razu z mocą. Wydałem dużo funduszy na wzmocnienie tej repliki, by zadowalać się zasięgiem i precyzją. Po dłuższym użytkowaniu naszła potrzeba na więcej mocy. Dokupiłem lunetę i zastanawiam się do jakiego stopnia mogę się posunąć. Chcę wycisnąć z niej tyle, na ile pozwalają wymienione części jednocześnie zachowując zdrowy rozsądek i wszystkie funkcje karabinu. Selektor w broni można powiedzieć, że jest ustawiony na auto tyle samo czasu co na semi. Jaka sprężyna pozwoli mi zwiększyć osiągi nie narażając sprzętu na rozsypanie się (tak, wiem trzeba się z tym liczyć przy tuningu) i oczywiście nie eliminując automatycznego trybu ognia?

Aktualnie w replice siedzi:

Z pacjenta zostało już nie wiele... Wzmocnione zębatki Tornado High Torque, Bore-Up Guardera, Komora ProWin niebieska, gumka i dystanser Maple Leaf (różowa), wymienione okablowanie na nisko oporowe, mosfet, silnik wymieniony na jakiś dobry High Torque (nie pamiętam), bateria Redox 11,1V 2400mah, lufa Prometheus 509mm, tłok SHS z 15 stalowymi zębami, szkielet GB Systema czarny i M130 Guardera. Jakiś czas temu byłem zadowolony ze skupienia i zasięgu, strzykawa jest, wszystko cacy. 

Dajcie znać co myślicie. Pozdrawiam!

 

 

11111.jpg

Edited by Johnnybravo
Link to post
Share on other sites

Napisz ile wyszło Ci J z tymi częściami na SP130 Guardera? Z bore-upem to powinno być ponad 2,3J. Co i tak w wielu środowiskach oznacza brak auto.
Przydałoby się zrobić flathopa i lufę może wymienić na PDI jak są fundusze.
Jak szczelność jest dobra to trzeba wsadzić mocniejszą sprężynę żeby dobić do lokalnych limitów np. 2,8J w lubelskim.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...