Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Specna Arms SA-06 EDGE


Recommended Posts

Witam.


Zakupiłem około tydzień temu nową i za to pierwszą replikę Specna Arms SA-E06 Edge w której dzisiaj zmieniłem sprężynę z tej co była od nowości na "M90", która była w pudełku, po wymianie replika reaguje oczywiście na spust, ale kulka wylatuje co drugi strzał i wylatuje jedna kulka, czy ma ktoś jakiś pomysł? Bateria jakiej używam to Lipo 7.4 też nowa, kulki Specna arms 0.25.  Oczywiście nic poza wymianą sprężyny nie robiłem z repliką oraz używałem magazynków dołączonych do repliki, dodam, że na poprzedniej sprężynie broń strzelała tak jak powinna, tzn. co strzał to leciała kulka, oraz wymieniałem z bratem w jego replice Specna Arms SA-E14 Edge na tą samą sprężynę i u niego wszystko gra i buczy :).  

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, M1k00 napisał:

Co do tej sprężyny to zmieniłem na tą, która była od nowości i strzela jak powinna, tzn. kulka wylatuje co strzał

Czary, pewnie na tyle zwiększa się rof po zmianie na słabszą sprężynę że replika ma problem z prawidłowym cyklem.
Jak masz czas to reklamuj, jak nie to sprawdź na innych kulkach i magazynkach. Jak to nic nie da to trzeba będzie zajrzeć do komory hu lub nawet to GB, a nie wiem czy chcesz to robić w nowej replice.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...