Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 74 0.31 [CM]


Recommended Posts

Witam! Przeszukałem forum w poszukiwaniu podobnego tematu, ale wszystkie najczęściej dotyczą innego modelu (choć podobnego) a dodatkowo większość jest już nieco stara.

Otóż chciałbym poprawić performance mojego kałasza aby strzelał celnej, mocniej, dalej. Nie koniecznie szybciej... Główna sprawa jest taka, ile maksymalnie mogę ją wzmocnić, tak żeby nie rozwalić stockowego szkieletu? Albo jak w miarę za ludzkie pieniądze go wzmocnić? Oglądałem szkielety CNC w cenach wyższych niż sama replika, ale nie wiem czy w ogóle by pasowały, miałem problem z montażem dedykowanego handguarda od tego samego producenta, musiałem chińszczyznę piłować...  Cyma podaje 390 FPS w standardzie, nie mam chrono więc nie mogę podać dokładnie ale chciałbym stopniowo upgrade'ować tak by uzyskać jakieś 450~500 FPSów.

Tak wiem, mogłem się wstrzymać, dozbierać i kupić coś za 2tys. Ale myślę że dobrze zrobiłem jako że to moja pierwsza replika.

Link to post
Share on other sites

Stare, ale nadal aktualne. Jeśli chcesz poprawić osiągi (performance :) ) To zacznij od porządnej precki, gumeczki i tego typu zabaw. Koszt podobny co przy tuningu mocowym. Natomiast osiągi się poprawią bez zwiekszania predkosci kulki. Jak już będziesz miał porządną preckę i nie spartaczoną komorę z gumką to zacznij się bawić w moc. Będziesz odczuwał poprawę zdecydowanie lepiej niż jak zaczniesz na odwrót. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...