Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szukam stockowej "snajperki" do po strzelania do tarczy na działce.


Recommended Posts

Wiem że stocki nie są odpowiednie, ale nie zamierzam raczej chodzić na strzelanki. Dokładniej szukam czegoś z czego trafię celnie cel z jakiś 30-40m. Mój budżet to 1000zł ale raczej szukam czegoś tańszego. Well nie wchodzi w grę słyszałem wiele recenzji i podobno nie warto.

Z góry dziękuję za pomoc :D

Link to post
Share on other sites

Marui słyną z legendarnej więc precyzji wykonania i spasowania więc na same fps-y nie można w tym przypadku patrzyć. @becalnie żałuje. Dobra replika i baza pod "prawdziwą airsoftową" snajperkę. 

@arend ja wiem, że do strzelania do puszek wiatrówka jest lepsza, ale odsyłałbym do niej w ostateczności. W końcu to forum o airsofcie, broni i wszystkim co dookoła tego :D

(sam polecałem ostatnio wiatrówkę, ale chyba jednak nie tędy droga ;)).

Link to post
Share on other sites
W dniu 14.02.2021 o 21:52, Rych33 napisał:

No to musiałeś być mocno napalony. Bo po pierwsze mocno przepłaciłeś.

https://www.specshop.pl/product-pol-1608-Tokyo-Marui-Replika-karabinu-snajperskiego-VSR-10-Pro-Sniper.html

https://azteko.pl/tokyo-marui-vsr-10-pro-sniper-p-13918.html

A po drugie. To co to za snajperka, która strzela z siłą zaledwie 275 fps. Średnia klamka strzela lepiej.

Po pierwsze, kupowałem również inne nie zbędne elementy do tej repliki, tj. lunetę optyczną, szynę RIS, kulki i wybrałem stronę odpowiednią do zakupu takowych produktów, przeanalizowałem ceny z TM vsr-10 Pro Sniper z lunetą, którą wybrałem i na militaria okazał się najlepszy zakup ;) , a w dodatku 50-100 zł różnicy zbytnio nie robi, jeżeli chodzi o produkty asg.
Po drugie, taka snajperka którą masz możliwość postrzelania w warunkach domowych do celów w zasięgu 25-30 metrów, a późniejszym czasie mieć możliwość łatwego jej upgrade'u.

Link to post
Share on other sites
W dniu 16.02.2021 o 13:38, Regdorn napisał:

@arend ja wiem, że do strzelania do puszek wiatrówka jest lepsza, ale odsyłałbym do niej w ostateczności. W końcu to forum o airsofcie, broni i wszystkim co dookoła tego :D

(sam polecałem ostatnio wiatrówkę, ale chyba jednak nie tędy droga ;)).

Tia, no Wódz patrzy, nie zauważyłem ;P
Widocznie za dużo hardballa ;P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...