Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin strzela tylko gdy jest do góry nogami


Recommended Posts

Witam, na wstępie mówię że jestem mega początkującym w asg, i raczej nie chciałbym rozkręcać repliki, bo mógłbym coś popsuć. Mam problem z magiem, lub repliką. Chodzi o to, że gdy włożę maga, karabin wystrzela pierwszą kulkę, a potem nie wystrzela żadnej. Do tego, gdy odwrócę replikę do góry nogami, wtedy strzela normalnie. Wydaję mi się że może być coś ze sprężyną w magu, i w sumie to proszę o pomoc. Mam replikę z napędem elektrycznym. Dziękuję z góry za pomoc.

Link to post
Share on other sites
37 minut temu, kurczakooo napisał:

Tak było od początku i nie mam innych magazynków. Jest to hicap, a jest jakiś specjalny sposób nakręcania o którym nie wiem?

 

Jeśli replika jest na gwarancji to siu ją do serwisu. 

Kilka problemów może być, częstym jest brak opóźniacza na zębatce tłokowej. On odpowiada za odpowiednio dluge zatrzymanie dyszy w tylnej pozycji aby kulka mogła wliźć do komory.

Może być dysza za długa.

Może być problem z komora hop siupa.

Reasumując, jeśli się nie znasz to lepiej nie rozbieraj. Replika moim zdaniem powinna trafić do serwisu.

Link to post
Share on other sites

Może głupie ale spróbowałeś podkręcić bardziej magazynek? Tą zębatką od dołu magazynka. Nie wystarczy że kulka oprze się o wylot z magazynka, trzeba jeszcze troszkę. Ale może być też w drugą stronę, tzn. za mocno podkręciłeś i pękła sprężyna w magazynku.

Link to post
Share on other sites

bardziej doświadczony user podczas nakręcania maga od dołu jest w stanie stwierdzić moment kiedy "pykanie" od nakręcania zmienia się w "przeskakiwanie" mechanizmu.

Zwróć na to uwagę czy podkręcasz maga wystarczająco mocno, na wszelki wypadek.

 

1 godzinę temu, kurczakooo napisał:

No dobra jak włożę maga, wystrzelę jedną kulkę, potem strzelę jeszcze parę razy ale już kulki nie lecą, i wyjmę maga to razem z nim wylatują 3-4 kulki, to normalne?

Jeśli komora hop upa niema blokady zatrzymującej kulek to tak, to normalne, komory MAXX mają takie wymysły.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...