Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SPARTAC SRT-18 Tuning


Recommended Posts

Witam posiadam replikę broni m4 firmy SPARTAC Model SRT-18 Chciałbym troszeczkę ją stuningowac. Proszę napisać jakie części musiałbym wymienić. Chodzi mi o maksymalne doszczelnienie. Mam zamiar wymienić lufę na precyzyjną. Myślę też o komorze hop-up z gumką. Tłok cylinder itp. Ogólnie wszystko. Lufa ma w tej chwili długość 300 mm. Czy potrzeba wymieniać zębatki i silnik? Czekam na propozycje. Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Kupiłem ją niedawno. W tej chwili jest tlok, glowica cylindra, dysza bez uszczelnienia Specna Arms. Glowica tloka+oring, cylinder i sprezyna jest stokowa. Gumka hop up Guarder. To daje w tej chwili 285 do 296 FPS. Reszta fabryczna. Zębatki też fabryczne. 

Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia na jakich kulkach było mierzone. Poprzedni właściciel mierzył. Chcę praktycznie wymienić wszystko w środku. Proszę o jakieś propozycje części jakie musiałbym kupić żeby dobrze uszczelnić. Szkielet Gearbox zostaje fabryczny. Mogę także wymienić sprężynę. Tylko na jaką? 

Edited by marek1988
Link to post
Share on other sites

Jesteś pewien że chcesz inwestować w tą replikę?
Koszty części szybko przewyższą wartość repliki.
Jak już naprawdę chcesz w niej grzebać to ja bym radził wymienić dyszę na uszczelnią, zrobić przegląd i zobaczyć ile ma fps na kulkach 0.20 i 0.30. Wtedy pomyśleć co robić dalej.
Do czego w ogóle ma być ta replika? Las czy CQB?
Sprężyna Modify S120+ daje około 1,88J (450 fps na 0.20)

Edited by Huba_lbn
Link to post
Share on other sites

Replikę kupiłem za 200 zł. Więc myślę że parę złotych mogę w nią włożyć. Ma ona służyć na las. Czy jakbym włożył do niej sprężynę M120, głowicę tłoka i cylindra uszczelnioną, dyszę uszczelnioną,cylinder jakiś lepszy czy by to coś dało? Jeśli tak to jaka konfiguracja(jakie firmy, części) będzie ok? Czy wymieniać komorę hop-up oraz gumkę? 

Link to post
Share on other sites

Kupuj części SHSa. Dobry stosunek ceny do jakości.
Jak masz jakieś części od Specny to na razie je zostaw.
Komory radzę nie ruszać bo trzeba będzie dobierać długość dyszy do nowej komory.
Gumka Guardera jest ok.
Lufa Steel Bull, wyżej nie ma sensu.
Silnik i zębatki zostaw, chyba że nie będą dawały rady ze sprężyną.

I tak dalej zostaję przy mojej radzie żebyś tylko wymienił dyszę na uszczelnioną, wsadził sprężynę M120 i zobaczył co to da. Pobawił się tym, tak jak jest i dozbierał do lepszej bazy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...