Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Chciałem trochę postrzelać po długiej przerwie moja replika dosyć długo bo kilka lat leżała gdzieś w garażu kupiłem nowa baterie na taniemilitaria taka mi polecono z przejściówka Mała tamaya bo dużych niby już nie robią a bateria to była jakaś chińska shuangbao 1500mah i była zepsota teraz mam Nitro z ładowarka 7.4 po podpięciu jej replika nie reaguje na spust dodam że mam tam dwie złote wsowki to chyba jest na bezpiecznik wczoraj jak je dotklem to silnik wydaje dźwięk takie,, wzium,,  jak ich nie dotykam to nic się nie dzieje, niema  tego strzału po złączeniu ich uderzania  jak to tak można nazwać, wie ktoś gdzie może leżeć problem? Czy jak wsadze bezpiecznik to bd działać?  Kompletnie się nie znam, czytałem że bez bezpiecznika to może działać replika, odkręciłem spust pistoletowy tam wszystko jest podpięte znalazłem poradnik i jakiś taki fix problemu był ale też nie pomogło a do serwisu odesłać to mnie zgola  pewnie, tak sobie myślałem że może kable od wilgoci gdzieś szlak trafił ale skoro reakcja jest po dotknięciu tych wsowek nwm nie mam pojęcia

Proszę o pomoc odwdzięczyć za fatygę też się postaram napewno

Link to post
Share on other sites

Tak, bezpiecznik może tu zdecydowanie pomóc ;-) Jednak jest możliwość podpięcia złączek bez niego, ale ryzykujesz w przypadku zwarcia spaleniem baterii (i ewntualnej eksplozji jesli to lipo) lub spaleniem silnika/styków/kabli.

Jeśli silnik kręci i nie dochodzi do oddania "Strzału" to jest parę opcji - silnik opadł i jego zębaka nie napędza reszty zębatek / któraś zębatka zgubiła zęby i nie ma jak kręcić / zęby zgubił tłok.

Link to post
Share on other sites

Dzieki a ten bezpiecznik to jaki ? i jego wmontowac razem w te dwie zlote wstawki tak? dwa silnik bo dotykaniu ich bziuczy tylko i trwa to kilka sekund i przestaje ,i jesio jedno jak od gearboxa ida te srebrne zlaczki zeby podpiac to zaizolowac je jak mam stara izolacje hmm pozostaje mi jesio rozkrecic gearboxa i zobaczec czy tam wszystko jest na swoim miejscu i moze tez sobie mysle ze tam smaru niema i wgl przez to to nie chodzi 

 

z gory dziekuje 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...