Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika na początek dla osoby leworęcznej


Recommended Posts

Witam,

Chciałbym rozpocząć swoją przygodę z asg. Jestem osobą leworęczną, wolałbym nie przeznaczać bardzo dużej kwoty na tą replikę, ale żeby nie była jakaś tragiczna za 300 zł. Dodam, że posiadam berette m9 na green gas, ale nigdy nie byłem na żadnej strzelance.

Edited by KmaX
Literówka
Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc to każda replika nadaje się dla leworęcznych, problemem będzie tylko szybka zmiana trybu ognia i szybka zmiana magazynka. Emki z dwustronnym selektorem zaczynają się bodajże w okolicach 1500. Kałasznikowate będą przystępniejsze ze względu na zrzut maga, który jest centralnie za osłoną spustu, ale za to selektor chyba w każdej jest z prawej strony. Weź do ręki kilka rodzajów replik i zobacz jak będziesz się z nimi czuć, może nie będzie tak tragicznie. Jeśli nie pozostaje uciułać więcej mamony

Link to post
Share on other sites

Niestety za 300 zł nie zajdziesz nic nie tragicznego.

Najtańsze AK (CM28), G36 (JG608), P90 do CYMY czy MP5 do JG to koszt około 400 zł.

Przejdź się na strzelankę gdzie można wypożyczyć sprzęt. Zobacz co mają inni gracze. Na pewno nie będzie problemu z wzięciem do ręki i złożeniem się do strzału czy sprawdzeniem zmiany magazynka.

Większość replik będzie na początek dobra dla osoby leworęcznej ponieważ selektor często ustawia się raz na strzelankę, a magazynka typu hi-cap też za często nie zmieniasz.

Link to post
Share on other sites

Jako patentowany mańkut mogę ci powiedzieć, że nie będzie problemu z prawie żadna repliką. Jedyne, których użycie było niekomfortowe dla mnie to sprężynowe swd i czterotakty (jeśli jest luneta, która przeszkadza złapać dźwignie przeładowania od góry. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...