Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć co sądzicie o tej replice colta 1911 COLT (AW-HX2502) - ARMORER WORKS warta swojej ceny ponieważ szukam właśnie jakiegoś hi capa 5.1 minimum w full metalu oraz z ogniem ciągłym i zarazem zależy mi na ładnym wykonaniu przerobieniu mój budżet to zaledwie 700zl + 300zl na jakieś magi większe do niego

Link to post
Share on other sites

AW to w zasadzie WE. Z tego co słyszałem raczej troszkę przesadzają z ceną. Komora HU , gumka HU , lufa najlepiej od razu do wymiany, poza tym pistolety AW mają sporo luzów. W promocji może bym się skusił ale tylko dlatego, żeby za resztę kasy kupić komorę HU np guardera, gumkę ML i jakąś preckę. Jak będę miał chwilę to znajdę Ci jak to potrafi w stocku strzelać, jakie ma luzy na zamku , opinie użytkowników po jakimś roku użytkowania. Powiem tyle ... No miodu nie ma. Jak chcesz dla wyglądu i opcji fullauto i masz hajs, żeby doprowadzić wszystko do porządku, żeby się to do czegoś nadawało to spoko. Nie wykluczam też, że może trafić Ci się udana sztuka i problemy, o których piszę nie wystąpią, albo będą marginalne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...