Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taniemilitaria.pl


Recommended Posts

Ja kupiłem miesiąc temu shotguna http://www.taniemilitaria.pl/shotgun-m180d1-long-magazynki-p-177.html byłem z niego zadowolony, ale po 3 tygodniach się zepsuł...

Napisałem do nich, odesłałem shotguna w piątek, a już w środę mi odesłali nowego :D

Żadnego problemu! Sklep oceniam 5/5 i nie jestem z nimi w żaden sposób związany!

Wszystkim serdecznie polecam, nie wiem co złego w nim widzicie!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Kupiłem u nich Mb-10D wella.Paczka nie przychodziła przez chyba 2-3 tyg. Patrze na email o jest spis co zamówiłem, Otwieram a tu zonk Zamiast Karabinu i kulek to mundury repliki i inny szpej za podobno kwote.Zadzwoniłem powiedziałem co i jak po kilku dniach przyszło to co chciałem i nawet karabin dział bez zarzutu kilka miesiecy :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, mogę zapewnić, że od paru lat sukcesywnie pracujemy nad poprawą jakości obsługi. Rozbudowujemy asortyment i staramy się rozwijać kwalifikacje serwisu. Oczywiście zdarzają się nam wpadki jak opisane powyżej, ale są to jednostkowe przypadki. Nie jest naszym celem wysyłanie towaru wadliwego i narażanie się na negatywne opinie oraz kłócenie z klientami. Prosimy jednak pamiętać, że weryfikacja sprawności danej repliki lub części nigdy nie jest idealna. Błędy zdarzają się najlepszym. O jakości działania danej firmy świadczy ilość tego typu potknięć. My jak już mówiłem pracujemy nad ich minimalizowaniem i staramy się wciąż rozwijać. Jednocześnie jesteśmy otwarci na dyskusję i zawsze chętni do wypracowania wspólnie kompromisu, tak by każdy był zadowolony z naszych usług.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam

 

Wybieram się jutro do tego sklepu po zakup pierwszej repliki, widzę że osoba pracująca w sklepie stacjonarnym jest kompetentna wg. waszych opisów, czy wie ktoś czy ta osoba nadal tam pracuje i czy mogę jechać i kupić tam to co już sobie upatrzyłem??

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi wam o "Blachę" to cytuję:

 

"chciałbym poinformować oficjalnie że zakończyłem definitywnie moją współpracę ze sklepem Tanie Militaria, nie ja już odpowiadam za zatowarowanie, nie mam nic wspólnego z cenami czy nową polityką sklepu oraz jej nowym marketingiem - tym zajmuje sie już kto inny (osoba która ten sklep "rozkręcała" na początku) - Jeśli ktoś będzie zatem miał jakieś pretensje czy żale - NIE DO MNIE Z TYM - JA OD FIRMY TANIE MILITARIA ODCINAM SIE JUŻ ZUPEŁNIE"

Link to post
Share on other sites

Byłem tam wczoraj, mimo złego nastawienia mam bardzo pozytywne wrażenie. Jest tam jakiś młody chłopaczek, który wyglądem może zmylić każdego. Co do doradzania, to usłyszałem od niego to co czytałem w opiniach fachowców z tego forum, więc doradzić potrafi, jeżeli chodzi o asortyment to na zamówienie mają wszystko co taiwangun lub gunfire, na miejscu wybór niezbyt duży z nastawieniem na repliki za 150-200pln dla dzieci. Od marca będą mieli synchronizację z asortymentem gunfire więc co do jakości replik raczej nie będzie zastrzeżeń. Dostałem od tego chłopaka kilka porad na wstęp, pokrywają się z tym co ludzie radzą początkującym tu na forum. Jedyny minus to serwis, niestety osoba, która się tym zajmuje nie jest zbyt sumienna i jeżeli oddaliście coś na reklamacje to dowiadujcie się sami bo zapewne wasz "gun" wrócił z naprawy i działa tylko leży "bo pan zapomniał zadzwonić do właściciela repliki". Lipa, że nie można u nich na miejscu kupić na raty i szkoda, że sklep jest tak daleko od centrum. Wiem, że osprzęt zamówię u nich bo przymierzałem oglądałem i mi wszystko pasuje. Co do jakości to dam znać jak już będę użytkował.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Kupiłem trzy repliki dla kolegów mniej więcej na przełomie 2012/2013 w sklepie wysyłkowym, były to cm.028, RK-01W i CM.031 plus magi, maski, pas. Kontakt OK, czas dostawy OK, dorzycili nawet 3 pary okularów ochronnych, oraz zaoferowali nieco droższy magazynek za mniejsze pieniądze bo wybranego przez nas nie było na stanie. Tak więc na początku wszystko wyglądało OK. Po dostarczeniu replik od samego początku problemy, nie podawanie kulek, zacinanie się. Repliki były wysyłane na gwarancję po kilka razu. Nie mówiąć już o koszcie poniewaz tutaj serwis dzieli sie z nim po połowie z kupującym. Repliki rzekomo miały być serwisowane, a wyszła niezła fuszerka.

Długie mailowanie i usilne próby kontaktu nie zawsze dawały efekt, serwis niekompetenty, jedna z replik nie została nawet otwarta, po prostu podpieli ja pod mocniejsza batkę i przestrzelili bez sprawdzenia, po powrocie replika znów się zacieła następnego dnia. W drugiej problem niepobierania kulek, również nie potrafili go rozwiązać. Ba mało tego zaczeli wymyslać, że konektor sie odpiął, oraz że problemy wynikają z użytkowania. replika została dokładnie sprawdzona przed wysłaniem i nie było wypięte tym bardziej użytkownik nigdy nie strzelał na full auto dłużej niż 2-3 sekundy, nie jest to tez jego pierwsza replika. W dalszej drodze mailowej zostałem zastraszony poniesieniem kosztów serwisu i wysyłki. zrezygnowałem i dwie repliki zostały oddane do lokalnego majsterkowicza który naprawia głównie repliki. Problem został usunięty. z trzecią repliką mam problem ale próbuję go sam rozwiązać.

Tak więc ogólna ocena jest negatywna, zakup repliki to dopiero początek i tak naprawdę dobre pierwsze wrażenie szybko zostało zatartę przez bardzo kiepski serwis i obsługę klienta na dalszych etapach.

proponojuę sie zastonowić przed zakupami w tym sklepie.

 

Dodam jeszcze, że jedna z replik wrócisz z ich rzekomego serwisu na gwarancji, miała wszystkie podkładki o tej samej grubości, co wydaje mi się powodowało szybki powrót problemów z repliką no i brak podkładek przy śrubach do skręcania Gb przez co są luzy na GB:/

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Przepraszam za poprzedni post, mianowicie doszło do włamania na moje konto przez kuzyna. Chciałbym przeprosić jak prawdziwy Ghost. Niemam nic do sklepu ani jego przedstawicieli jako że nigdy nic tam nie zakupiłem. Jeszcze raz chciałbym przeprosić wszystkich za głupote kuzyna. Postaram się lepiej zabezpieczyć moje konto.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Byłem wczoraj w ich sklepie stacjonarnym poszukać pasujących magów do mojej repliki. Przy ladzie był miły, młody facet, który jednak (jak sam przyznał) wogóle nie znał się na rzeczy. Kazał mi przyjść następnego dnia bo koleś, który się zna (od serwisu) z jakiś powodów wcześniej wyszedł.

No nic przyszedłem dzisiaj, o 12, na samo otwarcie sklepu (czynny 12-19, Pon-Sob). W sklepie sprzedawca (ten co się rzekomo znał) wyraźnie nie miał humoru, ciągle go zadręczali telefonami o niedziałające repliki. Nawet przyszedł wówczas jakiś klient ze zwrotem niedziałającego sprzętu. Wdałem się w rozmowę ze sprzedawcą, który nieprzebierając w słowach zaczął wytykać wszystkim że nie umieli obchodzić się z towarem, który nie działał bo się źle z nim obchodzili i nie konserwowali (a repliki docierały już zepsute wg klientów, lub się psuły natychmiast heh). Przy okazji dowiedziałem się że sklep chce wytoczyć naszej stronie proces sądowy o zamieszczanie fałszywych informacji i oczernianie ich i będą chcieli uzyskać dane wszystkich użytkowników, którzy wyrazili się o nich niepochlebnie :/

Co prawda to co szukałem udało mi się znaleźć ale jakoś dobrego wrażenia na mnie nie wywarli. No i za magazynki (rzekomo sprzedali mi ostatnie, bo latali za nimi na zaplecze) życzyli sobie ok. 60 i 70zł (midcapy cymy c71 i c96) w domu sprawdziłem że w necie te magi są za 30kilka zł...

Link to post
Share on other sites

Przy okazji dowiedziałem się że sklep chce wytoczyć naszej stronie proces sądowy o zamieszczanie fałszywych informacji i oczernianie ich i będą chcieli uzyskać dane wszystkich użytkowników, którzy wyrazili się o nich niepochlebnie :/

Pisząc "naszej stronie" masz na myśli WMASG czy jakąś inną stronę (np. swojej ekipy)?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pisząc "naszej stronie" masz na myśli WMASG czy jakąś inną stronę (np. swojej ekipy)?

Chodzi o WMASG. Rozmawiałem z tym kolesiem, o tym, jakie magi podobno pasują do mojej repliki, co na ten temat wyczytałem w sieci. On odparł na to, że ludzie z internetu nie znają się i większość z nich zapewne nigdy nie trzymała broni w rękach. Wtedy wspomniał o tym że na WMASG piszą kłamstwa, w tym kłamstwa o ich sklepie i za to chcą ich pozwać do sądu.

 

Życzę powodzenia, tym optymistycznym akcentem zakończmy ten wątek. Szmer

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

Zwykle nie reaguję na rożne bzdury jakie ludzie publikują na Forach internetowych, ale tym razem "koleś" pisze o mnie... i to pisze nieprawdę.

Zaznaczam, że piszę prywatnie i nie jest to opinia firmy Taniemilitaria.pl z którą zawodowo jestem związany. Jestam tam szefem serwisu, jako inżynier z dziesięcioletnim stażem w airsofcie w tym również jako serwisant replik.

Tak się składa, że doskonale pamiętam ten dzień i rozmowę z tym klientem. NIGDY, podkreślam NIGDY nie powiedziałem, że zmierzamy pozwać WMASG.pl do sądu. Szanuję i lubie portal, którego sam jestem wieloletnim użytkownikiem i wielokrotnie polecałem go początkującym graczom i osobom interesującym się airsoftem, jako źródło rzetelnych i sprawdzonych informacji (...no moze za wyjątkiem Forum).

Natomiast rzeczywiście powiedziałem i pragnę powtórzyć, że Ustawa o mediach pozwala mi ścigać tych, którzy publikują na nasz temat KŁAMSTWA i prosić administratorów portali internetowych o udostępnienie danych tych użytkowników, którzy nas pomawiają (czyli zanieszczają kłamliwe opinie) - jest to przestępstwo i mamy prawo dochodzić zadość uczyniena w sądzie.

Nigdy do tej pory nie skorzystaliśmy z tego prawa, ale takie prawo mamy.

Natomiast ja jak widać nie wstydzę się swojej twarzy i mam w profilu swoje zdjęcie, a nie wizerunek bohatera z kreskówek. Szanuję moich kolegów airsoftowców, czasem też będących moimi klientam, nawet jak za plecami nazywają mnie "koleśiem, który ponoć się zna". Pomimo, że kolega "Bednar 19951" pomówił mnie kilkakrotnie w swoim poście nie będę prosił administratorów WMASG o jego dane.

Życzę mu tylko na przyszłość nieco więcej obiektywizmu i uważnego słuchania tego co ktoś do niego mówi. Słuchanie ze zrozumieniem, jak widać też jest sztuką.

pozostając z szacnkiem

Leszek Olkowski

Link to post
Share on other sites

Ogólnie bawią mnie opinie ludków, którzy szukają w tym sklepie szpeju jakością i trwałością dorównującego temu z najwyższej półki.

Kto kupuje bubel, nie powinien się dziwić że ten się rozleci od patrzenia.

Kilkukrotnie robiłem zakupy w tym sklepie i jakoś nie narzekam. I nikt nie wciskał mi szitu, nikt nie mówił że białe jest czarne - wręcz przeciwnie.

Kupując kopię MBSS usłyszałem to kopia. Za 70 pln. Sam wiesz czego się spodziewać za tę cenę.

W kamizelce wymieniłem klamry i śmigałem w niej przez trzy i pół roku. jakoś się nie rozpadła, mimo iż to jakiś cebulacki chińczyk.

Ergo. Jeśli ktoś nie jest sprzętowym ortodoksem i wisi mu czy sprzet w którym biega jest od ACM, MFH, od FLYEE czy od EAGLE'a, to sklep jest dla niego. I taki też podejrzewam był target sklepu.

 

Mimo iż uważam że ten sklep nie jest dla mnie ( po prostu nie oferuje tego czym jestem zainteresowany ) , złych słów o nim nie powiem.

 

 

Pozdrawiam

Edited by danesz
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Zastanawiam się nad kupnem giety od JG z tego sklepu.Chciałem kupić z gunfire ale tam już nie jest dostępna (dobra jest ale wersja k a ja chcę c z lunetą) kosztuje ona na tanich militariach ok 550zł ale słyszałem o tym sklepie bardzo złe opinie więc opłaca się tam kupować? :zastanawia:

 

Pozdrawiam ASGzielony :maniak_luzik:

 

[edit]

Mylisz działy forum!

Takie pytania, wpisane z czystego lenistwa, bo nie chce Ci się przeczytać kilku opinii w temacie, kieruj w dziale "Jestem zielony".

 

Ten temat NIE SŁUŻY do zadawania tego typu pytań!

 

K2

Edited by -K2-
Lenistwo do kwadratu!
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

W tym sklepie dokonałem niedawno pierwszych zakupów ASG

 

- M83 Double Eagle

- G36C Boyi

- rękawiczki

- kulki

 

W obu przypadkach profesjonalne podejście oraz solidny pakunek, G36C w stanie idealnym :icon_biggrin:, kable nie pogniecone, nie ma szpary w gear boxie, Blow Back nasmarowany. Wielki +

Edited by bbandi
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...