Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taniemilitaria.pl


Recommended Posts

Nie znalazłem wątku o tym sklepie, jeśli gdzieś jest to sorki. Mam pytanie czy ktoś robił zakupy w tym sklepie?? Czy opłaca się tam kupować?? Jak wytrzymałe są guny od nich ?? Chciałbym zacząć zabawe z Air softem ale nie stać mnie narazie na TM czy CA, a w tym sklepie ceny są na moją kieszeń. Wiem, że nie jest to jakiś full wypas ale chodzi o to żeby się gun nie rozleciał po tygodniu :(

Link to post
Share on other sites
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zajżyj na ALLEGRO i wpisz w wyszukiwarce "Tokyo Marui" i ci znajdzie tam modele MP5A3 od 100 bynajmniej ja wiziałem takie tydnios temu. Wpisuj najlepiej w tą wyszukiwarke znane firmy ja tym sposobem znalazłem Colt-a Xm177e2 z Cyber Gun za 150,- z gwarancją na 11 miechów. Zajżyj także do komisu na WMASG tam znajdziesz też dobre propozycje. A tak apropo ja zamienie swojego Colta na MP5A3 z TM lub na jakiś karabin z CG lub HFC

 

[ Dodano: 28.10.2005, 13:24 ]

aha o jeszcze jednym zapomniałem. Później jak juz wpisałes dany produkt i ci sie wyświetlił to kliknij na SZUKAJ W TYTUŁACH I OPISACH i ci zanjdzie więcej guników[/u]

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam.Mój kumpel kupił w tym sklepie mp5a5 i jest zadowolony.Ja również strzelałem z tej repliki i jest naprawdę dobra oczywicie jak na elektryka.Pozatym zastanówcie się niekażdy ma tyle kasy żeby kupować guny dobrych firm.A to co tanie nieoznacza,że jest do kitu.Miało być bez dyskryminacji,a tak niejest.Osobiście tego sklepu niepolecam bo strasznie opóźniją przesyłke ale jak masz 2 lub 3 tyg na dostawe to sklep w sam raz dla ciebie.Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam.Ogólnie szczerze mówiąc wolałbym uzbierać kase i kupić coś lepszegi niż u nich pistolet za 14 zł,ktory rozleci mi sie po paru magazynkach wystrzelonych (jak będziesz miał farta)ogólnie nieprzepadam za tym sklepem.Czasami lepsze repliki kupisz na bazarze i taniej.Ale jak chcesz.Dla mnie byłyby to niepotrzebnie wydane pieniądze.Pozdrawaim

:)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

 

 

A wiec tak zamowilem w tym sklepie dla kuzyna na prezent jakis tak karabinek snajperski wiadomo bylo od poczatku ze to bedzie totalna kicha no ale dla kuzyna....

 

Jak zlozylem zamowienie przyszlo do mnie cos w stylu potwierdzenia ze zamowienie zostalo przyjete i ze dotrze w ciagu 2-5 dni a kuzyn mial urodziny za 2 tygodnie a wiec bylem pewny ze paczka do mnie dojdzie przed urodzinami.

 

Czekalem tydznien minol drugi a guna jak nie bylo tak nie ma Mad wiec napisalem do nich mejla czy moge odwolac oferte bo dosc juz wzlekali.Serwisant powiedzial ze juz karabin nie przyjdzie,po miesiacu przyszedl laskawie choc oferte odwolalem juz 2 tygodnie temu Confused

 

 

Ale nic dalem spozniony prezent kuzynowi ucieszyl sie (pewnie tylko dlatego sie cieszyl bo ma 6 lat i nie wie co to za szit)

Tak jak mowilem wczesniej szitem sie to okazalo,na pierwszej mini strzelance mojego kuzyna w domu do tarczy karabin po dwoch strzalach sie rozpadl (sprezyna byla za mocna na ten plastik )a myslalem ze wytrzyma chociaz godzine a tu nie ......

 

 

Jak im napisalem ze sa nie odpowiedzialni ze wiecej nie zrobie tam zakupow i dodalem " MILEGO DNIA I SPIE***** Z TAKI SKLEPEM" to juz sie wiecej nie odezwali

 

Jak najbardziej odradzam ten sklep nie tylko przez lichy towar ale takze przez obluge i organizacje sklepu

 

 

Pozdrawiam Pirat :ok:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pozwole sobie miec odmienna opinie od pozostalych forumowiczow.

 

Zamowilem we wtorek wieczorem, wiec rozpatrywane bylo w srode od rana. W piatek mialem juz paczke w domu. Zapakowane szczelnie, w karton i papier, oklejone tasma - wiec raczej trudno uszkodzic. A w srodku same dziwy. Ogolem, to w towar PRAWIE trafili, dostalem to co zamowilem, pomijajac kolimatory - dostalem drozsze, niemniej dla mnie zupelnie nieprzydatne (zamawialem inne rzecz jasna). Sporo 'gratisow' (kulek nie polecam, chetnie bym je wyrzucil, ale zal mi, bo sa takie kolorowe :P ). Co do jakosci gunow (ktore zakupilem) to sie nie boje, bo wiem z roznych zrodel, ze ich jakosc jest naprawde dobra (jak na swoja cene). Ogolem - jestem zadowolony.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Panowie,Panie,Maniacy

Ludu strzelający Miast i Wsi

Na Tanich Militariach reowlucja.

wprowadzili w obieg kilka markowych replik (są podpisane ,,FIRMÓWKA <model> "

Jednak życzą sobie za nie tak astronomiczne ceny (ok.100/200 zł wiecej kosztują te firmowe repliki na tanich M niz w innych sklepach)

Z drugiej strony np. mają (wg. mnie) całkiem niezly kombinezon na zime do paintballa/asg za zabójczą cene 9 zł..co nawet na jeden sezon nie jest specjalnym wydatkiem u kazdego kto posiada replke ;D

Oby tak dalej i moze sklep wyrobi sobie jakąs opinie

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Ponieważ dopiero zaczynam przygodę z Air Soft-em postanowiłem kupic sobie coś co mnie za bardzo na początek nie dobije finansowo a przy okazji pokaże mi chociaż troszkę możliwości replik strzelających z kulek.

Mój wybór padł na Desert Eagle AEG model CM.018 >>zakupiony w sklepie taniemilitaria.shit.pl .

Paczkę zamówiłem w niedziele około pólnocy , paczka doszła w czwartek <szybko jak na to co wy tu opisujece> odebrałem w piątek.

 

Aż się bałem otworzyć, replika kosztował 77 PLN + wysyłka <16 PLN <wow> > , nie liczyłem na za dużo jednak w opsie napisane było ABS + metal , hop-sip, blow-bac, no i elektryk.

 

Po otwarciu paczki moim oczom ukazł się plastikowy pistolecik < Made in TESCO> który waży może z 200 gram i jest wykonany z czegoś co chyba nawet koło ABS-u nie leżało, o częściach metalowych ...hmmm jakich częściach metalowych???

 

Załadowałem magazynek... 17 kulek..pierwsze strzały kulki lecą w miarę prosto pod koniec lotu startują do góry <kulki BB 0,16> czyli hop-siup działa, zasięg około 20m jednak strzały tak słabe że widać jak kulka leci.

 

Próba celności:

 

przez całe mieszkanie około 10m tarzcza 14x14 na 10 strzałow 3 w tarczy <9.5.poza polem>

 

próba załadowania magazynka i blokada nie działa wszyskie załadowane kulki w magazynku zostały wywalone na cały pokój.

 

Postanowiłem oddać replikę >>>przyczyna>> nie zgodny z opisem , magazynek nie trzyma kulek.

Po wysłaniu maila dostałem pierwszą odpowiedz wygenerowaną przez automat po kilku godzinach , że mam odesłać na wskazany adres , paczkę z listem w którym mam opisać co i jak.

Paczka ma być nie pobranoiwa, czyli wysyłam i liczę na uczciwość sprzedajęcego <nie mam paragonu zakupu , bo mi go nie przesłano>.

 

Wysyłam malia, z zapytaniem czy chłopa nie pogieło , że ja mu wyślę paczkę bez jakiego kolwiek zabezpieczenia typu pobranie.... do dziś nie mam odpowiedzi.

 

RADA:

 

NIC TAM NIE KUPUJCIE TEN SKLEP TO POMYŁKA A SPRZEDAJĄCY TO KAWAŁ H>>>A < LEKCEWAŻĄ KUPUJĄCEGO I MAJĄ GO W D>>>E

Link to post
Share on other sites
Chyba nigdzie nie odsyla sie towarów za pobraniem.

 

Lepiej odeslij i napisz kiedy/ czy i jak oddali Ci pieniądze.

 

Pozdrawiam Cappuccio

 

Jak na razie to on mnie oszukał, tak więc nie mam podstaw żeby mu wierzyć, jak mu wyślę to bez pobrania to mi może kaski nie odesłać, skoro lubi oszukiwać.

Poza tym ktoś wcześniej już napisał że po wysłaniu mu repliki nie otrzymał od niego zwrotu kasy, tak więc chyba wole żeby ten shit leżał w domu zrobie mu tujning i tyle, niż oddać i może nie zobaczyć kasiorki.

 

Po ma małym przerobieniu nada się na boczną drugę broń i będzie można z niej strzelić z bliska bo i tak nie boli, przyłożyłem lufę do ręki i oddałem strzał to nawet dobrze nie zapiekło.

 

Na razie czekam na maila od kolesia co on mi na to odpisze, jak się z nim nie dogadam to zrobię jak wyżej napisałem.

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

UNIKAĆ !!!!!!!!! po trzykroć UNIKAĆ !!!!!!

Szkoda mi słów, czasu i prądu żeby opisać dokładnie jak bardzo beznadziejny to sklep.

Napiszę krótko:

 

- OLEWANIE KLIENTA

- GIGANTYCZNE koszty przesyłki

- OLEWANIE KLIENTA

 

UWAGA ! Można się na nICH nadziać na allegro

 

[ Dodano: 20 Mar 2006 02:08 ]

dodam jeszcze, koleś ma MNÓSTWO negatywów na allegro. Widać że bardzo często towar był:

-Złej jakości

-nie taki jak zamiawiany

-dochodził z gigantycznym opóźnieniem

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

hehe, a ja od nich dostalem jedna emke bo chcialem miec do treningow (podkreslam dostalem, a nie kupilem :]) i jak narazie sprawuje sie calkiem niczego sobie. Oczywiscie to spring, ale dzialac dziala juz chyba 1 lub 2 miechy :] zasieg calkiem znosny, jeszcze nic sie nie popsulo (no moze gwinty w risie od srubek sie szybko wytarly, ale kropelka jest dobra na wszystko)... maile tez szybko odsylaja i odpisuja na kazdy :] ja do sklepu zastrzezen nie mam, osobiscie sie jeszcze na niego nie nacialem :] ale i tak kocham swoje mp5tlf Classica :]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...