Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taniemilitaria.pl


Recommended Posts

Powiem może tak, sklep jest dobry. Nie zawiodłem się na nim.

Z czystym sumieniem moge go polecić. Na paczke czekałem równo 5 dni.

W rodzinie i pozanią (znajomi) mam 7 osób pracujących na poczcie polskiej, ludzie są czasem tam ta urobieni że paczka w tą paczka w tamtą nie robi różnicy !, więc zamuł i niedojście paczki może być winą poczty, warto kożystać z kurierów Największym zaskoczeniem było dlamnie jak paczka przyszła, nie była to szajska kopertówka. Dobrze opakowana, zaklejona taśmą. Więc ani nic nie wypadnie anin nic się nie zgniecie, jednym słowem midzio.

Kilka minut później dokręcałem tłumik do mojego guna, była to replika hk mk23, jako iż była słabo odwzorowana i nie była "pr0" co wiedziałem od poczatku widząc zdjęcia, zamówiłem ją dla dobrego początku i ogólnie testu. Jest moim królikiem doświadczalnym i powiem szczerze że na zasięg po podkładce pod sprężyne narzekać nie moge. Chciałbym także powiedzieć że sklep ma swoje forum, na którym admin jest prawie zawsze. Na pytania zawsze odpowiadają, według mnie sklep jest godny polecenia i mam zamiar tam kupować. Tam są tak zwane "tanie repliki" niekoniecznie złe, akurat ten sklep wysyła tanie dobre repliki. Zostałem jego klientem !

Polecam. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak narazie, jestem w trakcie zamówienia MK1 KJ Works, kontaktu od tamtej pory zero, na forum taniemilitaria, pytałem kiedy paczka dojdzie, usunięto mój post hmmmmmm ;] ciekawe co z tego wyjdzie, czekam na przesyłke

 

 

 

 

 

A więc przesyłka doszła dobrze, szła 3 dni, jest wspaniale zabezpieczona, więc w porównaniu do przypadków tutaj opisywanych, była expresowo, ale kontaktu zero, w gratisach miało być4000 kulek oraz 30 kulek z farbą, nie miałem zamiaru z nich strzelać, byłem ich poprostu ciekaw, kulek z farbą nie było, na forum admin napisał tylko tyle

 

cytuję: "Widocznie ktos sie pomylil!"

 

admin każdą wypowiedź kończy wykrzyknikiem, co zniechęca, w każdym rugerze standart to gwarancja na pół roku, tutaj dostałem jej na 7 dni ( :/ ) ale to co na tej katce pisze jest chyba skierowane do użytkownika kupującego przez allegro, bo pisze, że cośtam negatywne komentarze cośtam itd.

 

 

PLUSY

Towar zgodny z opisem

W maire szybka przesyłka

Szybkie odpowiedzi na zadane pytania (tylko na forum)

Wspaniale zabezpieczona przesyłka

 

 

MINUSY

Zero kontaktu przez maila

Nieżyczliwy admin

Pomyłki przy wysyłce

Brak gwarancji

Kolosalne koszta wysyłki (16 zł poczta polska, 24zł kurierem)

 

więc wychodzi na minus, raczej Nie jest Źle, dobrze wcale, czyli średnio, ale raczej tam już nie kupie nic.

 

ps. tutaj jest link do mojego tematu na forum tanich militarii:

 

http://www.taniemilitaria.pl/forum/viewtopic.php?t=159

Link to post
Share on other sites

No to teraz czas na moja hisotrie...

 

2.09.2005

Kupilem na allegro 3 pistolety, nazwijmy je A, B, C (A i B - elektryki po ok. 160zl/szt. C - sprezynowy za ok 90zl)

 

3.09.2005

Sklep potwierdza przyjecie zamowienia

 

8.09.2005

Dostaje maila, ze paczka powinna byc dzis na miejscu, ale paczki jak nie bylo tak nie ma...

 

12.09.2005

Paczki nadal nie ma, sklep pyta o poprawnosc adresu. Gdy odpowiadam, ze adres sie zgadza obiecuja wyslac kolejna paczke, ktora pojutrze ma byc na miejscu.

 

16.02.2005

Paczki nadal nie ma, zaniepokojony pisze maila.

 

17.09.2005

Dostaje odpowiedz: "paczka powinna byc 15.09"

 

18.09.2005

Po 16 dniach od zlozenia zamowienia firma postanawia cos zrobic: "Dowiem sie u kuriera czemu nie dochodza ani czemu do mnie nie wracaja!"

 

20.09.2005

Szok. Paczka do nich wrocila z adnotacja, ze ulica (przy ktorej, nawaisem mowiac, mieszkam juz od kilku lat) nie istnieje! (brawa dla kuriera)

 

22.09.2005

Sklep postanwia nadac paczke ponownie, ale zaznacza, ze jezeli tym razem nie dojdzie, bede musial zwrocic wszystkie poniesione przez taniemilitaria.pl koszty.

 

30.09.2005

Dostaje paczke. Ale zamiast zamowionych pistoletow A, B i C otryzymuje: A (dzialajacy)

B (z wada fabryczna)

D (w ogole przeze mnie nie zamiawiany)

Pragne zaznaczyc, ze wartosc zamawianego pistoletu C byla dwukrotnie wyzsza niz otrzymanego D. (Moze nie wartosc, ale cena. Ale nad tym ile warte sa produkty oferowane przez taniemilitaria.pl rozwodzic sie nie bede)

Co wiecej, przy odbiorze zaplacilem rownowartosc zamowionych produktow. Tego samego dnia skladam mailem reklamacje...

 

4.10.2005

Firma proponuje mi abym zatrzymal otrzymany towar, a oni zwroca mi 20% tego co zaplacilem. Prosty rachunek. Zaplacilem ok. 410zl. Dziala mi sprzet za 160zl. Firma zwroci mi 20% z 410zl czyli 82zl. Gdybym przyjal te propozycje stracilbym: 410(tyle zaplacilem)-160(cena dzialajacego pistoletu)-82(proponowany zwrot)=168zl! Tak wiec nie zgadzam sie na proponowane warunki.

 

10.10.2005

Firma informuje mnie, ze kupionego przeze mnie na allegro pistoletu C nie maja juz w magazynie. (rece opadaja).

 

W zwiazku z tym decyduje sie na zamiane zamowionego pistoletu C na E (elektrykm cena ok. 160zl) i B (ktory otrzymalem wadliwy) na F (elektryk, 190zl). Zamierzam odeslac pistolety B i D.

 

12.10.2005

Dostaje dane do wysylki reklamowanej paczki.

(z tego co pamietam to 14-15.10 wysylam paczke)

 

16.10.2005

Firma prosi o kontakt w sobote za tydzien (22.10) bo zwroty odbieraja w piatki.

 

22.10.2005

Firma informuje, ze jednak nie odebrala jeszcze zwrotow. Prosi o kontakt za kilka dni.

 

(kilka dni pozniej wplacam na firmowe konto roznice w cenach miedzy pistoletami B>F i C>E)

 

1.11.2005

Sklep informuje, ze pieniadze powinni zaksiegowac 3.11, a paczke wyslac max. 3 dni po zaksiegowaniu.

 

10.11.2005

Paczka przychodzi, niestety nie uczetnicze w odbiorze. Nieswiadomi niczego domownicy odberaja ja, placac przy odbiorze ponad 390zl! (rownowartosc calego zamowienia) chociaz zadnej oplaty nie powinno byc... (nie ma to jak profesjonalim). W paczce otrzymuje karabiny:

E (dzialajacy) i

F (nie dzialajacy oznak zycia)

Natychmias skladam reklamacje.

 

13.11.2005

Firma przyzaje sie do pomylki. Prosza o dane do zwrotu nieslusznie pobranych pieniedzy.

 

17.11.2005

Pieniadze obiecaja zwrocic jak najszybciej, a pistolet F zapewniaja, ze wymienia.

 

Pieniadze byly na moim koncie ok. 2 dni pozniej, a pistolet F jak lezal bezuzytecznie, tak lezy. Dlaczego go nie odeslalem? Na poczatku brak czasu, a potem praktycznie zapomnialem o jego istnieniu. Mam zamiar go odeslac w przeciagu kilku najblizszych dni i raz na zawsze skonczyc przygode z taniemilitaria.pl

 

Postaram sie na biezaco informowac o rozwoju wydarzen...

Link to post
Share on other sites
Powiem może tak, sklep jest dobry. Nie zawiodłem się na nim.

Z czystym sumieniem moge go polecić. Na paczke czekałem równo 5 dni.

W rodzinie i pozanią (znajomi) mam 7 osób pracujących na poczcie polskiej, ludzie są czasem tam ta urobieni że paczka w tą paczka w tamtą nie robi różnicy !, więc zamuł i niedojście paczki może być winą poczty, warto kożystać z kurierów Największym zaskoczeniem było dlamnie jak paczka przyszła, nie była to szajska kopertówka. Dobrze opakowana, zaklejona taśmą. Więc ani nic nie wypadnie anin nic się nie zgniecie, jednym słowem midzio.

Kilka minut później dokręcałem tłumik do mojego guna, była to replika hk mk23, jako iż była słabo odwzorowana i nie była "pr0" co wiedziałem od poczatku widząc zdjęcia, zamówiłem ją dla dobrego początku i ogólnie testu. Jest moim królikiem doświadczalnym i powiem szczerze że na zasięg po podkładce pod sprężyne narzekać nie moge. Chciałbym także powiedzieć że sklep ma swoje forum, na którym admin jest prawie zawsze. Na pytania zawsze odpowiadają, według mnie sklep jest godny polecenia i mam zamiar tam kupować. Tam są tak zwane "tanie repliki" niekoniecznie złe, akurat ten sklep wysyła tanie dobre repliki. Zostałem jego klientem !

Polecam. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

 

a może dlatego polecasz, bo jesteś na forum tanich militarii moderatorem?? ;] a co do wysyłek przez pocztę, sorry ale powiesz mi że w całej polsce za każdym razem tak jest?? w kazdym mieście, czemu jak zamawiam z innych sklpepów to idzie góra 2 dni??

Link to post
Share on other sites

Zdaje się, że taniemilitaria.pl to to samo co sklep airsoft-underground.pl Z AS underground mam niemiłe przeżycia, bo okradli mnie z repliki wartej 300zł

 

A dlaczego sądzę, że to ten sam człowiek?

 

http://www.airsoft-underground.kylos.pl/shipping.php

 

Adres

 

Jacek Stempin

Al. Brzóz 15

05-502 Piaseczno

 

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3318666

 

Adres

 

Al.Brzóz 15, Piaseczno - Zalesie Dolne

 

Jeśli więc prawdą jest to, że to ta sama osoba, ODRADZAM. ZOSTAŁEM OKRADZIONY.

Link to post
Share on other sites

Pisałem to już w temacie z tamtym sklepem, ale mogę jeszcze raz napisać wszystko ładnie jak było po kolei.

 

Z kolegami pozbieraliśmy na ASG i w końcu mieliśmy zacząć realizację naszych marzeń. Akurat był to czas tuż przed moim wyjazdem do Francji, więc miało być tak, że jak wrócę to będzie replika na mnie czekać. Mieliśmy zamawiać gdzie indziej, ale zauważyłem ten nowy sklep, airsoft-underground.pl Spring M15 CA był tam 50zł tańszy, więc opłacało się tam kupić nawet wliczając przesyłkę. No i rzeczywiście, wszystko było miło, replikę odebrał kolega 12 września 2005, przyszła bardzo szybko kurierem.

 

Po powrocie przez 2 dni cieszyłem się repliką. Jednak jak to w tym karabinie bywa, odłamała się rączka przeładowania. Nie przejąłem się tym tak bardzo, jednak zauważyłem też, że moc karabinka była dość słaba. Postanowiłem wysłać replikę na gwarancję. Kontakt mailowy był bardzo dobry, jeśli nie dostanie się odpowiedzi w kilka godzin, to na 100% będzie się ją miało na następny dzień rano, bo nie wiedzieć czemu, sklep często odpisywał około północy.

 

Do tego czasu wszystko było w miarę dobrze. Zostałem poinformowany, że cośtam się urwało i trzeba wymienić. No niech będzie, zgodziłem się nawet na zapłacenie małej kwoty za naprawdę, bo ponoć to z błędnego użytkowania wynikło. Potem serwis wykrywał coraz to nowe uszkodzenia. Może to i ja coś źle robiłem, nie wiem... Ale replikę używałem po złamaniu rączki jeszcze kilka dni i to może dlatego.

 

Wreszcie po kilku tygodniach, bo trzeba było sprowadzić części, sklep oznajmił, że wysyła replikę. Ucieszony codziennie sprawdzałem skrzynkę, jednak się nie doczekałem. Napisałem maila do sklepu i dostałem odpowiedz, ze prawdopodobnie paczka zginela na poczcie i ze juz mieli takie przypadki.

 

Minelo ilestam dni i dostalem maila zapewniajacego mnie o wysylce w poniedzialek. Znowu nerwowo sprawdzalem skrzynke. I jak sie mozna domyslic, bez skutku.

 

Oprócz tego, wiele razy dostawałem maile treści podobnej do "jutro wysyłamy", "w piątek na 100% będzie u Pana". Wiele razy.

 

Wreszcie kontakt mailowy ze sklepem się urwał. Telefonu też nikt nie odbierał. Po kilku miesiącach straciłem wiarę, teraz minęło już ponad pół roku i dopiero tydzień temu kupiłem sobie drugą w życiu replikę. Mojego kochanego Glocka 17 KWA, oczywiscie w innym sklepie.

 

EDIT:

 

Niestety jedyne co mi zostało po replice to pokwitowanie.

 

http://img167.imageshack.us/img167/9469/gls2yj.jpg

 

Korespondencji mailowej tez niestety nie mam... nie wiedziałem, że może się przydać i po formacie dysku zniknęła...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam !!

Ja zakupiłem w tym sklepie coś takiego

 

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...&products_id=96

 

Na swoje usprawiedliwienie powiem tyle ze jest to moja pierwsza giwerka(w życiu) i napewno ostatnia z tej firmy.

Co do obsługi to u mnie maja rewelacyjna ocenę - paczka doszła w 4 dni kompletna, na telefon odpowiadali, grzeczne i uprzejme rozmowy.

 

Jakość produktu ponizej krytyki - zgodność z opisem około 35 % - jedyne co powstrzymuje mnie od reklamacji to brak czasu i cena produtku - nie bede o 20 zł sie kłócił.

A więc tak:

materiał : miał być ABS - zwykły odpustowy plastik

Hop-Up: TAK - buhahahaha :)

celownik laserowy - nędzna imitacja

 

Komentarz końcowy:

Nie spodziewałem sie za 20 zł Bóg wie czego ale nie lubie być okłamywany

 

P.S. Kulki z tego sklepu - tragedia

Link to post
Share on other sites
Kulki z tego sklepu - tragedia

No cóż Darnir.... zdaje się, że będziesz miał okazję wypróbować inne kulki...

 

Zerknij na forum zielone

 

P.S. Twój post w tym temacie znalazłam po losowaniu - chciałam zobaczyć cóż to za osoba, do której los się troszeczkę uśmiechnął...

 

Moderatorów działu przepraszam za drobny OOT i proszę o niewyrzucanie posta (snif snif :D )

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

:!: UNIKAĆ TEGO SKLEPU :!:

-SPRZEDAJĄ KULKI 0,12 PODAJĄC WAGE 0,2

napisałem recenzje że są oszustami i wlasnie sprzedaja kulki 0,12 a nie 0,2

dzień później recenzja znikneła :D

-znow napisalem , zmienili recenzje i zamiast 1 gwiazdki , jest 5 gwiazdek

:ściana:

:arrow: Jest to jeden z najgorszych sklepów

Link to post
Share on other sites
napisałem recenzje że są oszustami i wlasnie sprzedaja kulki 0,12 a nie 0,2

dzień później recenzja znikneła Very Happy

-znow napisalem , zmienili recenzje i zamiast 1 gwiazdki , jest 5 gwiazdek

Ja miałem to samo z kulkami z farbą. Recenzję napisałem a na następny dzień jej nie było.
Link to post
Share on other sites

Ten sklep to chyba najwiekszy syf, a na allegro ma tyle negatywów, ze po przeczytaniu 3 stron juz mi sie znudzilo, bo na kazdy konkretny zarzut wlasciciel sklepu odpowiadal wlasciwie powtarzającymi sie trzema odpowiedziami. Kumpel kupil tam shotguna za 50 zl - przetrwal az 2 strzelanki, po czym zacząl strzelac na 2m, to dostal od kumpla z buta i sie na 3 czesci rozlecial :twisted:

 

Dodam jeszcze, ze Light tak zachwala ten sklep bo jest moderatorem na forum taniemilitaria

Link to post
Share on other sites

Ja zamówiłem mp5 sd3 e taniemilitaria.pl byłem zachwycony ceną to miało być spełnienie wszystkich marzeń na forum tanichmilitari spytałem się czy to dobry zakup Light zachwalał mp5 że takie dobre byłem głupi i uwierzyłem a niby czemu miałbym niewierzyć wydawąło mi się ,że to ludzie którzy się znają naprawde dobrze na tym z kolegą czekaliśmy w podnieceniu na nasze mp5 3 tygodznie na szczęśćie przesyłka niedochodziła trafiłem na WMASG i wielkie ździwienie że elektryk 400 zł ale wysłałem rezygnacje z zakupu najpierw dostałem meila że cytuje "Gdybu wszyscy zamawiali i tak sobie rezygnowali to nie było by sklepów." a w drugim

"Najgożej jak jest się nie odpowiedzialnym" ja wysłałem meila że te ich "repliki" to tylko gówna i że nabierają ludzi przyjeli moją rezygnację i nma tym się zakończyła moja znajomość z tymi oszustami TanieMilitaria.pl

Link to post
Share on other sites

Chciałem jesze dodać że Tanie Militaria , Good Trade ( na Allegro ) i

Airsoft Underground to ta sama poj..bana firma .

 

Dojżałem na Allegro shotguna Double Eagle , ale coś mi się opis nie zgadzał ; magazynek na 40 kulek , waga 0.75 kg. a koszt wysyłki 12 zł. a do kilograma koszt powinien wynosić 6.5 zł

Wysłałem maila z prośbą o wytłumaczenie mi tych wątpliwości ............ i czekam już trzeci tydzień i nic .

OLEWAJCIE TYCH NABIERACZY W KAŻDYM CALU .

Link to post
Share on other sites

Osobiście nie mam jakiś traumatycznych doświadczeń. Zamówiłem u nich dwa guny i na drugi dzień już je miałem. Oba są eksploatowane z różną intensywnością od miesiąca i oba działają. No na tyle o ile mogą działać pistolety za 10 zł szt. :twisted: Sorki, ale z tego co teraz widzę to poprawiła im się wysyłka, natomiast co do jakości. Well a czego się spodziewaliście od shotguna za 9 zł, podczas gdy u konkurencji niżej 50 zł nic nie dostaniecie (o firmówkach nie wspomnę)?

Link to post
Share on other sites

Wielkich zakupów też u nich nie robiłem , raz trafiło mi się kupić kulki jakoby 0.2 g ( specjalnie do nich mailowałem czy aby napewno są to 0.2 g , bo cena za nie coś mi się wydawała za mała ) i oczywiście przysłali 0.16 g. te same co gratis dodaje AirsoftGuns.pl .

A kulki gówniane i latają jak te 0.12 g .

A jeszcze mi sie jeden numer przypomniał , zamawiałem w AirsofGuns.pl kulki 0.2 g , a przysłali mi te nieszczęsne 0.16 i mam tego badziewia ze 4000 szt. no może trochę mniej bo kilkaset dodałem do sprzedaży różnych gunów .

Link to post
Share on other sites

Witam!

może teraz ja po nich pojadę z deczka. Moja przygoda z tym sklepem skończyła się równie szybko, co zaczęła.

Kupiłem shotguna na allegro. Patrze- metalowa lufa, mhhh taka srebrna do tego. Dobra. Kupiłem. Oczywiście doszedł po 2 tygodniach. Otwieram paczkę- patrzę- no fajnie wygląda. Teraz se strzelnę. Wystrzelałem chyba ze 20 kulek, po czym pojechałem do kolegi, żeby w lesie wypróbować.Strzelamy, strzelamy, po chwili kolega mowi:" no, już". Chodziło mu oczywiście o to, że przestał strzelać. Jak się nim pomachało, to słychać było jak coś tam lata w środku:)

W domu otwieram- zero metalu, no może za wyjątkiem gwoździ, zero hop siupa, no po prostu typowe made in china:)

Najgorsze jest to, że kontakt nie jest z tym panem mozliwy.

moja ocena sklepu: -10/10

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...