Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taniemilitaria.pl


Recommended Posts

Ja też nie polecam. Kupiłem tam dla kolegi M4A1 Commando (za ponad 300zł) czy jakoś podobnie i broń rozwaliła się na pierwszej strzelance. W sumie obsługa sklepu chyba, bo paczka doszła szybko, ale jakość zamówionego towaru była straszna.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sorki, wcięło mi kawałek poprzedniego postu i ostatnie zdanie jest w ogóle nieczytelne.

 

Z tą jakością było tak, że na zdjęciach replika wyglądała całkiem nieźle, opis też był zachęcający ;). Cały optymizm minął w momencie kiedy wyciągnąłem broń z pudełka. Od razu zauważyć można było pęknięte wejście na magazynek i obity jeden mag tak, że nie podawał kulek. Lufa ruszała się strasznie, a szyna RIS w przedniej części była przykręcona na śrubkę która... nie była przykręcona :P. Po prostu nie było gwintu. Dodam jeszcze, że na pierwszej strzelance odpadł spust... Bez komentarza. Wysyłka szybka, ale jak już pisałem wcześniej jakość zamówionego towaru fatalna. Wyglądało to tak jak by komuś ten gun z 2 piętra spadł :). Oczywiście gwarancja nie obejmuje tego typu uszkodzeń :wink:.

 

Broń zamawiał kolega, który już się nie bawi w ASG, trochę się chłopak zniechęcił ;).

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Zamówiliśmy z kolegą pistolety w tym sklepie. Przysłali nam nie te modele i jeden magazynek był cały poobijany i popękany... Więcej tam nie kupie.

Zadzwonilem do sklepu, wyjasnilem sprawe i doslali 2 sprawne pistolety. Mimo poczatkowej wpadki z calej sprawy jakoś wybrneli, także zwracam honor.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Właśnie tam kupowałem swoją pierwszą replikę. Nie było to nic specjalnego. M4 za 80 zł. Zamówienie złożyłem w poniedziałek a paczka przyszła w piątek rano. Ku mojemu zdziwieniu to m4 było troszkę inne niż to na stronie w opisie. Miało inną kolbę i troszkę inny wygląd. Nie było w środku ładownicy, zamiast tego był kolimator.

W promocji dostałem jeszcze gratis 2000 szt. kulek 0,12 i kominiarkę letnią z jednym otworem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

mam z nimi małe doświadczenie, bo akurat pierwsze "repliki" z kumpali kupowaliśmy u nich. W sumie to jest tragicznie - wszystko padło, ale co się dziwić. W końcu to nawet nie jest ABS. W tym sklepie trudno jest liczyć na dobre zakupy. Co ciekawe przy każdym swoim towarze, zaraz pod obrazkami podają jak to oni nazywają "cenę sklepową". Z tego wynika, że wszystko co u nich kupujesz jest 2x tańsze niż normalnie. Żeby zobaczyć jak kłamią wystarczy zobaczyć ile wg nich normalnie kosztuje replica Cymy 0,27-J. Napisali 600 zł. Jak to przeczytałem to poprostu padłem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Oszusci i zlodzieje nastawieni na rolowanie ludzi. Klamliwe opisy i fatalna obsluga. Jak nie maja czegos w magazynie to dodadza do zamowienia cos czegos nie chciales, w opisach kwiatki typu: "material: ABS i metal" podczas gdy tworzywo przypomina stosowane do produkcji zniczy, a z metalu to jest sprezyna i wkrety.

 

Albo: "sprzedajemy wylacznie towar najwyzszej swiatowej jakosci" - oferujac najtansze chinskie badziewia. Kupilem MP40, w opisie bylo ze ma hop-up, rozkrecilem, patrze: nie ma. Napisalem meila, ze zmuszony jestem wystawic negatywa, gosc odpisal ze rozumie i spoko, dalem negatywa, ale wywazonego i nawet pochwala byla za dobry kontakt, a on mi wladowal negatywa i napisal ze jest tam hop-up, tyle ze nieregulowany, odpisalem mu w drugim komentarzu ( bo zamowielm jeszcze kulki 0,2 a dostalem 0,12) co o nich mysle. No oczywiscie nie pozostal mi dluzny i wypisale stek klamstw na temat transakcji.

 

Chcecie zebrac pare negatywow - polecam

Wyrzucic pieniadze w bloto - polecam

Stracic czas i nerwy - polecam

 

Kupic ASG - NIE POLECAM

Link to post
Share on other sites
Guest Tatin

Kupowałem w tym sklepie i mogę powiedzieć, że tak:

1. Z wysyłką nie było żadnych problemów.

2. Jako pierwsza replikę zamówiłem u nich Glocka 26M za bagatele 20 zł. :

-) w opisie pisało, ze ma HU, naprawdę nie miał (cóz miałem zrobić- byłem niedoświadczony, nie znałem sie)

-) zasięg był o ok. 10m. mniejszy, niz w opisie

-) "replika" rozsypała się po miesiącu uzytkowania.

 

Jeśli chcecie tani i badziewny sprzęt to kupujcie.

 

Dla osób chcących repliki na dłuzej to nie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest Reses

Kupiłem to samo co Tatin.

1. Przesyłkę dostałem juz na drugi dzień po złożeniu zamówienia.

2. W tych tanich replikach lubią trochę pozmyślać.

 

-) "replika" rozsypała się po miesiącu uzytkowania.

 

A czego spodziewałeś się za 20 zł?

 

 

 

Jeśli chcecie tani i badziewny sprzęt to kupujcie.

 

Dla osób chcących repliki na dłuzej to nie polecam.

 

Ja też.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kupiłem u nich MP5 A5 CYMA za 355zł. Do dziś nie wiem czy to była CYMA, bo nie miała najmniejszej sygnatury firmy ani na replice, ani na szarym pudle, ani tzw. instrukcji. Niestety już się nie dowiem bo udało mi się ją szybko opchnąc na aukcji, ale już za około 200zł (miałem ją tydzień :cry: )

NIGDY WIĘCEJ BUBLI Z TANICH MILITARIÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Czyż to nie jest przynajmniej dziwne? Całe bataliony ludzi psioczą na sprzęt z tego sklepu i choć ewidentnie wynika że opisywany "śświatowej jakości towar" to po prostu odpustowe buble, to kolejne bataliony kupują nadal to dziadostwo. Może po to by przekonać się na własnym przykładzie jak wielki uczynili błąd zamawiąc tam towar, a może dla tego że myślą "Może mnie przyślą za 20 zł metalową replikę z najwyższej półki".. no cóż wydaje mi się że ta kwestia zostanie nierozwiązana :)

Czasem lubię poczytać ten wątek po to tylko by utwierdzić się w przekonaniu iż Polak nie uwierzy do momentu gdy sam nie zobaczy :)

Pozdrawiam.

Edited by dexter125
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam

Pewnego dnia chciałem się zainteresować trochę ASG i pomyślałem że na początek kupie sobie jakiegoś taniego elektryka i wybrałem sklep Tanie Militaria i to był zły wybór kupiłem to: http://allegro.pl/item265568021_najtanszy_...magazynki_.html

gdy przesyłka przyszła do mnie dziś pomyślałem że w końcu się zabawie ale moc mnie bardzo nie zadowalała strzelałem sobie z bliska w rękę i czułem takie szczypnięcie czyli huja a nie ból to 0,7J na aukcji nie wiem skąd tam sie wzięło i w dodatku jeszcze zasięg 30-35m taa jak strzelałem to w połowie 20m kulka leciała gdzie chciała mimo że nawet wiatru nie było po prostu ścierwo więc mówię to każdemu kto się najarał na ten sklep nie kupujcie tanich karabinów w tanie militaria bo będziecie tego żałować ja żałuje i to bardzo ale jest jeszcze forma ratunku tzw Reklamacja http://www.taniemilitaria.pl/reklamacja/zwrot.html mam nadzieje że coś z tego badziewia się wróci tak z 80zł bo planuje dozbierać tak do 170zł i kupić coś w stylu tego http://www.allegro.pl/item267205439_karabi...jej_klasie.html kumpel właśnie takiego kupił z tej samej aukcji i mogę powiedzieć że mocno strzela strzelałem kumplowi w nogę z tego i ma czerwony ślad a z bólu zwijał się chyba z 10min :D czyli będzie dobry na strzelankę a więc odradzam TanieMilitaria.pl bo to co piszą na aukcjach to się w pale nie mieści.

Edited by Wolfiq
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Chciałem tylko wtrącić:

 

Chciałem kupić shootguna, ale tego akurat nie mieli, więc facet w hurtowni zapytał mnie ile chce dać na guna. Powiedziałem ile chce dać i on obniżył mi cene o około 40%na inny, dużo lepszy. Do dziś mam tego shootguna 47, nie rozwala sie, ma bardzo zadowalającą moc i jest OK. Jedyna wada, to to, że większość ich karabinów jest z abs-u i plastiku, a nie z metalu. Ale jak niezbyt ci zależy na wybitnie odwzorowanej broni, to mogę polecić...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Odradzam tę stronkę każdemu.

 

W sklepie była oferta M4 Well za 199 zł z gearbox v.3 ( Okazja). Przelałem pieniądze na kąto i czekałem na odpowiedż. Nikt nie raczył się odezwać po 5 dniach sam zadzwoniłem . Okazało się że na stronie jest błąd i nie mają takiej broni w sprzedaży. Na pieniądze czekałem ponad tydzień :wink: :wink:

 

Odradzam wam tę stronkę. W internecie jest dużo lepszych stron niż ta.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...