Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taniemilitaria.pl


Recommended Posts

Chciał bym wygłosić apel po panów z taniegoszitu.pl:

 

Ten chwyt ze sztucznymi użytkownikami (cyna, ulu14, ars13, coca, Glocker, AndrewASG, JaroX i pewnie wielu innych) Był naprawdę poniżej pasa...

 

Oni wiedzą o co chodzi...

 

 

Za to dla nie wtajemniczonych:

Panowie sprzedawcy widząc na nie zależnej stronie mało zadowalające komentarze wpadli na genialny pomysł: "Skoro nikt nas nie chce dobrze ocenić my ocenimy sami siebie!"

 

I w ten oto sposób powstała seria sztucznych kont zaśmiecających tylko bazy danych wmasg.pl, których logowanie odbyło się tylko raz (patrz: daty rejestracji i ost. logowania) i z których napisano tylko 1 komentarz: OCZYWIŚCIE POZYTYWNY DLA TANIEGO SZITU

 

 

Zgłoszenia oczywiście już poszły a sam będę się starał o usunięcie kont i komentarzy z łamów wmasg.pl

Link to post
Share on other sites
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak czytam te opinie o tanichmilitariach i mnie ludzie bardzo martwicie.

 

Od razu dodam, że osobiście kupowałem tam ze dwa razy i tylko kulki, więc popsuć nie miało się co.

 

1. Ceny wysyłek.

Czy Wy myślicie, że jakikolwiek przedsiębiorca lata na pocztę z paczkami i każdą waży??? Chyba sobie jaja robicie. Firma podpisuje umowę z Pocztą czy z kurierem na określone kwoty wysyłek i czy paczka waży 10g, czy 15kg to i tak zapłacicie tyle samo. Jakbyście nie zauważyli wszystkie sklepy internetowe tak mają.

 

2. Zawodność replik.

Jeżeli kupujecie z działu tanie repliki szmelc za 20 złotych to się nie dziwcie, że po dwóch dniach się rozpada.

 

3. Zawodność replik 2

Jeżeli kupujecie drogie repliki full metal to czy kupicie tam, na Gunfire, Taiwangun, czy Bóg wie gdzie, to idą one z tych samych chińskich magazynów, więc jedynym powodem, że się Wam rozpadły jest zwykły pech.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

lucio Slij maile dzwoń do nich i raczej sie dogadasz. ja skierujesz sprawe do sondu to tylko sie nalatasz po rozprawach, nie wiem czy to jest warte ceny jakiej kolwiek repliki z tego sklepu.

 

A Tasior1982 dobre napisałeś tzn. nie ważne gdzie kupisz replike bo jk ma sie rozwalic to i tak sie rozwali i czy to bedzie z gunfire czy tanich militariow czy z pląbami taiwanguna.

 

Osobiście nie miałem żadnych problemów z replikami z tego sklepu. A przez neta wole nie kupować replik.

 

A tak troche offtop.

Mój brat kupił ostatnio m4 cqbr na taiwangunie i po rozpkowaniu przylookał że jeden kabel od batki lata luzno wiec zadzwonił to nich z pytaniem czy może oddać to na gwarancjie bo ten kabel nie jest wogóle prawidłowo przylutowany. Panowie z serwisu stwierdzili ze to nie ich wina i ze nie przyjmą tego na gwarancji.

 

Tak naprawde wszedzie jest kupa dziada i tle hehe poprostu trzeba miec szczęście i najlepiej oglądać towar przed zakupem.\

 

 

A tak trochę : proszę nie offtopować jest odpowiedni temat odnośnie tego sklepu. Pisz poprawnie i używaj interpunkcji. Szmer.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie.

 

Według mnie sklep taniemilitaria.pl to dobry sklep :)

Dlaczego???

Zamówiłem w tym sklepie 4 repliki broni a mój kumpel 2. Bronie przyszły szybko. Kontakt z nimi był bdb. Bronie działały i działają nadal bez zarzutów. Jednak w jednej z replik(moich) nie działała bateria. Napisałem do nich maila na którego dostałem natchmiastową odpowiedź, że mam wypełnić formularz i wysłac go razem z baterią do nich. Po około tygodniu przyjechał kurier i przywózł nową baterie.

Na mój koszt było tylko wysłanie Pocztą Polską baterii do nich. A za dowóz nowej baterii nic nie zapłaciłem. Więc według mnie ten sklep nie jest zły :uśmiech:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

hm... wszyscy piszą że jak kupili shotguna, pistolet (czyli te tańsze rzeczy) to badziew. Ok, ale kupił ktoś np. karabin z działu metalowe. Chodzi o tamte karabiny maszynowe powyżej 300zl. ? Niech się wypowie najlepiej ktoś kto takową zamówił.

 

Pzdr

 

A jeszcze jedno. Ktoś już pisał ale nikt na ten temat się nie wypowiedział. Jak tani szajs ma ana allegro około 95% komentarzy pozytywnych ? Owszem mogli trochę podrobić ale jednak większość z nich to musiał ktoś to napisać. Czyżby na allegro ludziom wysyłali lepsze repliki i akcesoria bo tam jest opinia którą więcej osób respektuje? To może to co chciałem zamówić na stronie zamówię przez allegro.pl . to samo ale tam powinienem być zadowolony ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

jeśli chodzi o TANIEMILITARIA.PL to ja kupowałem tam kilka replik i z żadną nie miałem kłopotów

 

również kupowałem tam mag do M8 Steyr AUG od BE i też nie było kłopotów ...

a także kupowałem kulki i nie było kłopotów ....

 

Ale jeśli chodzi o kupno replik to mnie koledzy uprzedzali przed replikami BOYI , bo tam mówili że po półroku użytkowania to nosi jak AEG za 100 pare złotych ...

A tu macie modele przed którymi mnie szczególnie ostrzegali : M4A1 Full Metal : AK74 ( krótka i długa wersja z składaną kolbą w wersji drewnianej )

 

Dla Ciekawostki : ostanią replikę jaką tam zakupiłem to była : MP5A4 - CYMA - model CM.027-A4 - zestaw z 2-ma magami ( long LOW-CAP + short HI-CAP z atrapą naboi ) i nie było z nią żadnych kłopotów , działała doskonle ...

 

JAK BY BYŁY PYTANIA WALIĆ ŚMIAŁO ...

Link to post
Share on other sites

Co do wypowiedzi Jankosa to myślę, że to podstawiony profil... 1 post i w ogóle jakoś tak maślanie napisane.... jak się mylę przepraszam użytkownika... :uśmiech:

 

No i komentarz dał w dniu zarejestrowania... Ja jak kupiłem broń to nie wstukałem od razu forum żeby pochlebić (ew. ponarzekać) dla któregoś ze sklepów...

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś strzelał z tych ich kulek metalgun?

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/amunicja/waga-0-25-g

 

Nie przejmował bym się nimi wcale i nawszelki wypadek kupił gdzie indziej, ale znajomi kupują jakiś stuff stamtąd i te 10zł za przesyłkę warto by było oszczędzić.

 

Na pewno odbierają kontener z Tajwanu i z kartonów przesypują do woreczków... tylko pytanie co konkretnie przesypują. "kulki profilowane najwyższej jakości" każdy może sobie napisać (btw każdy po za tanimi militariami, polskich znaków u nich brakuje ;) )

Link to post
Share on other sites

Witam

Rozważam (czytaj: zdecydowałem się na) zakup któregoś z kałaszników Cymy, czy to za tydzień, czy za pół roku - nie ważne. ;) Ale jak pewnie wiadomo, podstawowe cymy (nowe) najtaniej są właśnie w Tanichmilitariach.

Dlatego pytanie: czy dobrze interpretuję to, co czytam; że negatywne opinie o TM wynikają z podejścia do klienta oraz wysyłki towarów, nie z jakości replik (pomijając 'szodgany' za 30zł) ? Czy jeśli pójdę do ich sklepu (a tak najpewniej by było), obejrzę karabin, który kupię, i dodatki do niego, to wszystko powinno być OK?

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Chyba kupowałem swojego Glocka w innym TM :D

Zamówiłem we wtorek, w środę kurier już był u mnie, paczka dotarła nieuszkodzona, czemu tak szybko? Ponieważ potwierdziłem telefonicznie i spytałem czy jeszcze dziś wyślą. Miałem problem fabryczny z Glockiem zadzwoniłem do serwisu, miły Pan wytłumaczył jak usterkę mogę w domu naprawić. Ogólnie jeśli się załatwia sprawy telefonicznie są mili i profesjonalni. ;)

 

PS. Nie jestem w jaki kolwiek sposób powiązany z tm

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak właśnie sobie wszedłem dla relaksu na taniemilitaria.pl aby poczytać super komentarze - dzisiaj przeglądałem gogle. Wpadłem na produkt:

 

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...products_id=425

 

Dalibyście wiarę sprzedawać takie gogle i twierdzić, że są bezpieczne do airsoftu? :wink:

 

 

 

A tak na marginesie pierwszą swoją replikę kupiłem niestety tutaj, ale gratisowo dostałem te oto kulki:

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/amunicj...aintballa-30szt

 

pomijam już to, że kulki rozpadały się w locie, albo przy wylatywaniu z lufy to dodatkowo po opróżnieniu magazynka miałem cały gearbox w kolorze czerwonym i dużo się namachałem patyczkami do czyszczenia uszu, wyciorem, aby powrócił do użytecznego stanu. Mimo to wszędzie 5 gwiazdek i produkt godny polecenia :D

 

żal...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja w tym sklepie kupiłem (ale osobiście odwiedziłem punkt stacjonarny - sklepy internetowe mnie nie przekonują) taniego shotguna - mam go pół roku i jakoś nic się nie rozleciało. Może rzeczywiście sklep internetowy jest chałowy ale ten stacjonarny RACZEJ nie. Teraz mam zamiar kupić tam coś droższego (do ok 400zł) też (oczywiście w sklepie stacjonarnym), ale chce się jaszcze upewnić co do sklepu wię czy ktoś tam kupował coś osobiście?

Link to post
Share on other sites

Witam! swoją przygodę zaczynałem właśnie z Tanimi Militariami. na początku zamówiłem ""replikę"" g36c. paczka doszła po 2 dniach, więc spoko, natomiast owinięta była tylko papierem, zero jakich kolwiek ochrony. no ale ok. Wyszedłem na dwór postrzelałem micha ucieszona i git :D w następnym miesiącu zamówiłem bodajże hełm, gogle ochronne "falkan" ,kulki z farbą 300 szt w dozowniku i 2000 sztuk kulek 0,20. Paczka również przyszła na drugi dzień. jak się okazało wszystko było walnięte luzem bez jakiejkolwiek ochrony...oprócz tego, kulki z farbą miałybyć w dozowniku, a przyszły w paczuszkach po 30 kulek :-F :-F :-F no ale spoko. Gogli wtedy nie zdążyłem przetestować, ale jakieś 2 dni po otrzymaniu paczki wchodzę w dział "gogle" a tam jakiś koleś napisał że strzelił do nich (to jest do tych samych gogli co kupiłem) z repliki o mocy 200 fps, i nie wytrzymały...a w opisie było napisane że wytrzymują około 500 fps... patrze dzień później a komentarz od tego gościa "znikł" (to jest - skasowany). Byłem w lekkim szoku, bo tak się po prostu nie robi. napisałem stosownego maila do nich, nie odpisali, potem za jakiś czas okazało się, że w opisie do gogli że "wytrzymują 500 fps" nie ma tej informacji. teraz tylko przy wszystkich goglach dawają taką informację - http://www.taniemilitaria.pl/uwaga.gif .

natomiast po tym "incydencie" ten produkt został wycofany z ich oferty. po jakimś czasie przetestowałem te gogle (nagrałem filmik, jak chcesz zobaczyć to pm 8-) ) o dziwo gogle wytrzymały te 300 fps ale zostały ślady, więc przypuszczam ż powyżej 350 fps się posypią. gogle mogą stanowić dobrą ochronę ale tylko dla produktów które oni sprzedawają :wink: :-F co do przesyłek i terminów dostawy nic nie mam no ale ta sytuacja strasznie mnie zraziła do sklepu. tak czy inaczej zaopatruję się w taiwangunie z resztą sklep ten polecam. podsumowanie - na Tanich militariach już nic więcej nie kupię. i *** :-F :-F :-F

 

Uważaj na słownictwo [R]

Link to post
Share on other sites

W ubiegłym roku kolega kupił w tanich genitaljach g36. Mówiłem mu nie rób tego, ale nie słuchał :). Zasięg - całe 10 kroków. Wykonanie :wink: .... :) W sumie czego można się było spodziewać ? Muszę jednak przyznać, że oddali mu pieniądze bez najmniejszych problemów. :-F

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...