Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta Custom ?race gun?


Recommended Posts

Beretta, która miała być " na części " dostanie nowe życie. Jest to składak z hfc i WE, klonów starego systemu Marui, czyli gbb.

Po oględzinach systemu dziewiątki stwierdziłem, że da się odchudzić zamek i zrobić coś na kształt hi-capy xh2201/2 armorer works, bądź pierwowzoru (konwersji) firm takich jak airsoft masterpiece , gunsmitch bross czy creation. Man tu na myśli wersję dragon 6 inch .

dVCK2AJbK8DUjaV1SBtpwsz-fQD-gZBwi6aq_7C7

Miałem trochę materiałów, z których dałoby się coś takiego "sklecić" więc podocinałem profile, przeszlifowałem z grubsza i dopasowałem.

Wstępnie wyszło coś takiego 

 

 

IMG_20211004_102634.jpg

IMG_20211004_102715.jpg

IMG_20211004_102745.jpg

Zakładam, że fani klasycznej dziewiątki mogą mnie znienawidzić ale jakoś to przełknę.

Z uwagi na system na końcu lufy i cięty zamek rozkładanie repliki jest specyficzne ale nawet łatwiejsze niż w oryginale. Replika działa dobrze mimo przeprowadzonych operacji. Czeka ją jeszcze trochę wiercenia , gwintowania otworów, wypełniania pustych przestrzeni na dolnej dobudówce ramy i kompensatorze wzorowanym na ww customowej hi-capie. Dojdzie jeszcze modelowanie kompensatora i na koniec malowanie. Zastanawiam się jeszcze ale skoro ma to być coś na kształt "race gun'a" możliwe, że nie będzie to czarna spluwa.

Jak dodam coś do repliki to się pochwalę. Pozdro

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...