Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

na start: replika i okulary


Recommended Posts

Witam.

Chce zacząć przygodę z ASG.

Na replikę planuje wydać ok 1k-1k5. Chcę kupić coś co mi się po prostu podoba i jest w miarę dobre, jako iż chytry traci dwa razy.

Podoba mi się HK416 w barwie tan-coyotte i tu jest pytanko. Umarex jest dość drogi - 2k4 -  a jako iż nie wiem czy mi się ASG spodoba w ogóle, to odpada.

Więc na stole mam Specna Arms One SA-H12 - za ok 1k2. szczerze - podoba mi się.

Druga opcja to Specna Arms Edge 2.0 SA-H21 - i tu pytanie: jest tańsza od powyższej, a ma układ elektroniczny. Przyznam że nie rozumiem różnicy w cenie w tą stronę.

Trzecia opcja to G&G Emka, np Predator, ale to z kolei nie podoba się mojemu synowi....

Czy ktoś zna jakieś za i przeciw Specny One i Edge? czy jest różnica jakości?

I ostanie pytanie to okularki. Czy lepiej kupić zakładane za uszy, czy z gumową obejmą za głowę? (ala pływackie)?

Pozdrawiam

Michal

 

Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, mrozek20 napisał:

nie wiem czy mi się ASG spodoba w ogóle

Rozejrzyj się po grupach w twojej okolicy, wy/pożycz dowolną replikę, lub jeśli będzie jakiś wybór, taką co ci się podoba. Jeśli stwierdzisz, że to zabawa dla ciebie zabierz się za zakupy. Serio, w tę stronę jest znacznie lepiej, niż wydać mamonę i potem sprzedawać.

 

Co do ochrony oczu, to musisz testować. Jednemu nie parują najtańsze oksy, innemu pomagają tylko wentylowane gogle. Zależy czy chcesz wydać więcej mamony na dzień dobry, czy zacząć budżetowo. Od siebie mogę polecić uvexy ivo. Stosunek jakości do ceny bdb. Lepsze okulary klasy ess czy lepsze gogle, to wydatek kilku stówek.

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, krobug napisał:

Rozejrzyj się po grupach w twojej okolicy, wy/pożycz dowolną replikę, lub jeśli będzie jakiś wybór, taką co ci się podoba. Jeśli stwierdzisz, że to zabawa dla ciebie zabierz się za zakupy. Serio, w tę stronę jest znacznie lepiej, niż wydać mamonę i potem sprzedawać.

 

Co do ochrony oczu, to musisz testować. Jednemu nie parują najtańsze oksy, innemu pomagają tylko wentylowane gogle. Zależy czy chcesz wydać więcej mamony na dzień dobry, czy zacząć budżetowo. Od siebie mogę polecić uvexy ivo. Stosunek jakości do ceny bdb. Lepsze okulary klasy ess czy lepsze gogle, to wydatek kilku stówek.

Niestety nie za bardzo mam możliwość wypróbowania jako iż mieszkam w Belgii.

Także moja wizyta na święta w PL, będzie bardzo ograniczona czasowo i nie mogę również iść do sklepu i pooglądać.

Jedyną opcją jaką mam - jest zakup online do mojej matki

Co do okularów to właśnie UVEXy kupię. zastanawiam się tylko nad typem.

Najważniejsze pytanie o replikę dalej aktualne. Specna One vs Specna Edge 2.0. Nie rozumiem czemu różnica w cenie jest na korzyść Edge'a.

Michal

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...