Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.Mam pytanie odnośnie sklepów airsoft.Chciałbym wiedzieć w których sklepach jest warto kupować a które omijać.Czytałem już inne tematy na temat sklepów ale są one już troche nieaktualne bo ponad kilka lat temu a w tym czasie mogło się dużo zmienić

 

Z góry dzięki :)

 

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Ja od siebie raczej odradzam militaria.pl. A szczególnie ich pseudo komenty o świetności produktu. Normą tam jest 15 komentarzy pięć gwiazdek. Z czego jak chcemy dać ocenę i dać 2 albo 3 szansa na pojawienie się takiego komenta jest zerowa. Towary nowe często przychodzą porysowane i z różnymi uszkodzeniami w różnych miejscach.

Link to post
Share on other sites

Dobre, pewne sklepy to napewno Taiwangun i Gunfire. Te sklepy są spoko. Zrobiłem też zakupy w piątek na MilitariaLodz.pl ( nie militaria.pl nie taniemilitaria ) wysyłka cholernie szybko i darmowa inpostem , cały czas dostaje powiadomienia na maila co z moją paczką, ceny całkiem spoko, zobaczymy co i jak przyjdzie ;) ale bardzo się starają . W sumie z tanich militariów zamawiałem magi całkiem niedawno , wszystko ok. Cytadela asg przy zamawianiu 4 magów do beretty okazało się ,że nie mają na stanie ale mogą skombinowac , ale za 2 tygodnie , no i skombinowali , 2 nowe z taiwanguna z ich naklejkami na opakowaniach i 2 używane ze swojego sklepu ( przy czym 1 puszczał gas - miał zdartą farbę przy górnym zaworze... Był grzebalny , ratowany , sprzedany mi jako nowy) ... Po takich pierwszych zakupach , trochę mi się odechciało zaglądać na cytadelę. Swojego czasu sporo zamawiałem na specshopie , był ( pewnie nadal jest) bardzo fajny sklep, mają system lojalnościowy -zniżki dla stałych klientów ( łączą się z promocjami). Nie wiem jak teraz ale raczej powinni być ok.

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

W każdym sklepie, czy to stacjonarnym, czy to internetowym pracują ludzie i zdarzają im się błędy (wiem o czym piszę, bo sam pracowałem przez dwadzieścia lat w handlu, w tym ponad dziesięć w internetowym).

Gdy szukam czegoś konkretnego, repliki czy części, sprawdzam ceny w czterech miejscach : Militaria.pl, GF, TG i Allegro.

Przy drobnych zakupach najczęściej pada na Allegro lub Militaria.pl ze względu na brak kosztów wysyłki.

Odnośnie Militaria.pl, sklepu tak często negatywnie ocenianego, moje ok. dwuletnie doświadczenia, na pewno ponad sto kupionych pozycji są takie:

W 99% najszybszy czas realizacji zamówienia, brak jakichkolwiek problemów ze zwrotem (darmowym) zamówienia.

Po zdobyciu odpowiedniej ilości punktów w KSK za zakupy i oceny produktów, można zrobić zakup w cenie nie do przebicia przez inne sklepy.

Nigdy nie zdarzyło mi się, aby moja negatywna opinia o produkcie nie została opublikowana, nawet jak zwrócę produkt.

Bardzo szybko odpowiadają na zapytania mailowe, inna sprawa to, że nie zawsze wiedzą, o co się pytam ;)

Ogólnie zawsze staram się kupować przez internet w od firm, od osób prywatnych (szczególnie od ewidentnych młodzików) zazwyczaj z odbiorem osobistym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...