Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gazówka --> beretta --> magazynek


Recommended Posts

Witam, kilka lat temu zainwestowałem w Berette chyba m92 od WE (ta z trybem ognia ciągłego w załączniku).zdj1.jpg.6151409c5b8cdafba11c3a586eb68f1b.jpg

Z obecnego magazynka ucieka mi gaz przy gwincie zdj2.thumb.jpg.d9b3f1a59340020827463acb7574ec94.jpg(zdj2.jpg)

przezco jestem wstanie wystrzelić 1 może 2 magazynki na jednym nabiciu. Zatem moje 2 pytania brzmią czy jest możliwość naprawy owej usterki może być nawet w serwisie najlw okolicy Olsztyna i jak mogę znaleźć zapasowe magazynki kompatybilne z moim modelem. Pozdrawiam i góry dziękuję :P

Link to post
Share on other sites
W dniu 29.12.2021 o 17:50, mareq napisał:

Wykręć ten zawór. Oringi przesmaruj olejkiem silikonowym i wkręć zawór ponownie. Jak nie pomoże to poszukaj oringów na podmianę. Czasem pasują wydłubane z zapalniczek a jak nie to dobry sklep z oringami ogarnie ci takie maleństwa.

Zamówiłem nowe oringi, zamontowałem i przesmarowałem olejem ale za dużo to nie dało. Zacisnąłem kciukiem cały ten otwór a gaz dalej się ulatniał, możliwe że ucieka z innej strony?

Link to post
Share on other sites

LNabij troszeczkę gazu i wsadź magazynek pod wodę. Będziesz widział gdzie ucieka. Jeśli dołem to masz jeszcze jedna uszczelkę. Na dole masz widoczne z boku 2 piny. Jak je wybijesz to dolny element zdejmiesz i będziesz miał tam większy oring ułożony po kształcie prostokąta.  

 

Link to post
Share on other sites

Wybiłem te 2 piny, porządnie przesmarowałem, złożyłem spowrotem i gaz już nie ucieka!!! Dziękuję serdecznie za pomoc, jak jeszcze otrzymał bym pomoc w sprawie dokupienia 2 zapasowych magazynków do tej beretki i baterii do JG608 i ładowarki do tej baterii to miałbym już chyba wszystko z głowy

Link to post
Share on other sites

Magazynki to najbezpieczniej brać od WE, bo wydaje mi się, że oni nie stosują własne rozwiązania. 

Odnośnie zasilania do tej Giety tonie poradzę co brać ze względu na wymiary. W każdym razie nowy akumulator brałbym tylko li-pol i do tego ładowarkę, byle nie z najtańszych. Najlepiej postawić na ładowarkę mikroprocesorową z wbudowanym balanserem. Najlepiej byłoby jakbyś napisał albo zadzwonił do np. taiwangun lub gunfire. Mają takie repliki na stanie i sporo akumulatorów. Na pewno polecą coś co będzie pasować.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...