Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Zadałem sobie trud przeszukania tego działu i stwierdziłem że nie ma tego typu posta. Otóż chciałbym zrobić listę bazarów, gdzie można dostać przydatne rzeczy do ASG. Przykładowo ostatnio dowiedziałem się przez przypadek że w moim mieście jest targowisko gdzie można kupić bardzo tanio umundurowanie WP.

 

Adres:

Bochnia (małopolskie) ul. Partyzantów,

Uwagi: tylko w czwartki

 

np. Desanty od 25zł, mundur kompletny od 60 zł, rękawice, oporządzenie (np menażki, plecaki kostki, kominiarki, szelki dusicielki itp) można trafić na całkiem ciekawe rzeczy, jest krótko mówiąc gosciu zajmujący się tylko i wyłącznie mundurami itp i pare osób z mundurami na dokładkę. Można kupić rzeczy nowe i używane. Przy okazki można kupić tanio worek ziemniaków i cebuli :wink:

Link to post
Share on other sites

W Radomsku (pewnie nikt nie wie gdze to jest) mozna na rynku w czwartki i niedziele dostac uzywane mundury WP (komplet jakies 30 zl w slabym stanie do polatania) oraz plecaki. Jest tez gosc z mundurami wszelakimi ktory szyje na zamowienie. Pytalem sie kiedys o bluze BDU woodland koszt jakies 50 zl

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

W Szczecinie na rynku Turzyn jest całe skupisko sprzedawców między innymi:

- zabytków wojskowych

- drogich jak ja pierdziele lunet, kabur i lornetek

- tanich noży z "zachodu"

- mundurów WP; BW ( i np. rethmana :roll: )

- pierdół, typu używana maska p-gaz, hełmofon

Jest pan, który naciąga ludzi na wiatrówki i asg ( ma berette i walthera P99 za 150zł :roll: )

Ogólnie można czasem na cos trafić, ale jest raczej kiepsko.

Link to post
Share on other sites

W Ząbkach na bazarze k. Warszawy jest bazarek, czasami można znlaeść dobre lunety i osprzęt celeowniczy, gdzieniegdzie są mundury, ale bardzo żadko, a co do replik to są te z alle typu ak47 spręż za 20zł i shotguny po20zł z kolimatorami(podróby) :P

Sklep z mundurami jest w Ząbkach na ul.Budkiewicz, jest tam duży wybór i różne ceny!

Podobno mają tam wprowadzić artykuły AIR SOFT

:!: :arrow: 8)

Link to post
Share on other sites

Moze byles w czwartek. A najlatwiej zlapac tego goscia co szyje mundury na zamowienie w niedziele stoi on w prawej czescie targowiska dokladnie centralnej prawej liczac od glownego wejscia. A z uzywanymi mundurami z WP i plecakamia/pasami i innym stufem trzeba szukac bo oni roznie sie rozwalaja

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...