Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynek i kolimator do M904G


Recommended Posts

Pierwsze pytanie czy ten magazynek https://www.taiwangun.com/pl/magazynek-midcap-aeg/polimerowy-magazynek-mid-cap-na-150-kulek-do-serii-ar-15-m4-black-2 będzie pasował do M904G i drugie pytanie jaki polecacie kolimator do tej broni ,szukam kolimatora coś typu HOLO ponieważ strzelamy się w pomieszczeniach a muszki i szczerbinki fabryczne w tej broni się nie nadają wiec szukam czegoś praktycznego 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, dwa_cztery_cztery_cztery napisał:

Nie idź w repliki celowników holograficznych/eotecha. Zazwyczaj są ciemne i za bardzo nic nie widać. Lepiej jakieś T1 czy zwykłego kandara 1x30 czy 1x45. Po prostu kropka ale najlepiej się sprawdza.

ale czy te celowniki nie zmniejszą mi pole widzenia ?, w pomieszczeniach chce widzieć jak najwięcej dookoła siebie

Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, dwa_cztery_cztery_cztery napisał:

Korzystając z kolimatora patrzysz obojgiem oczu więc nie ma się co martwić o pole widzenia. Od siebie mogę polecić repliki kolimatora MRO. Mi bardzo przyjemnie się korzysta i pomimo dużych rozmiarów zasłania zdecydowanie mniej. 

Nawet fajne te celowniki ,tylko czemu MRO 1x25 tańsze niż poprostu MRO ?
i nie wiem czy polecieć na tą promocje ? https://gunfire.com/pl/products/replika-celownika-kolimatorowego-mro-dark-earth-1152221636.html 

 

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, dwa_cztery_cztery_cztery napisał:

Jak ci się nie śpieszy to kup na ali. Taniej, różne wersje (zobacz SRO HD) i od razu są dodatki w postaci klapki i osłony "plaster miodu" więc nie ma strachu przed zniszczeniem przez kulki. Ja dostałem komplet z 2 montażami (niskim i wysokim) klapką i osłoną a wszystko w twardym pudełku.

ostatnie pytanko czy Killflash czyli ten plaster miodu wystarczy do ochrony kolimatora czy lepiej dokupić jeszcze szybkę chroniącą która pasuje do średnicy kolimatora ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
W dniu 24.04.2022 o 18:57, RedNinja300 napisał:

Pierwsze pytanie czy ten magazynek https://www.taiwangun.com/pl/magazynek-midcap-aeg/polimerowy-magazynek-mid-cap-na-150-kulek-do-serii-ar-15-m4-black-2 będzie pasował do M904G i drugie pytanie jaki polecacie kolimator do tej broni ,szukam kolimatora coś typu HOLO ponieważ strzelamy się w pomieszczeniach a muszki i szczerbinki fabryczne w tej broni się nie nadają wiec szukam czegoś praktycznego 

Ja w swoim 904G używam niestety niedostępnych D-MAGów od D-DAY oraz Specna S-mag. Wchodzą idealnie, podają i wychodzą bez szarpaniny. Tego battleaxa chyba testowałem w sklepie i chyba miał jakieś problemy z wpięciem ale nie dam głowy uciąć ,że to był ten model.

Jeśli chodzi o kolimator to najlepiej przypadł mi do gustu coś w rodzaju Compact T1 od Thety na wysokim montażu. Z racji stalkera na twarzy nisko montowane optyki nie bardzo mi pasują.

Edited by Borczy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...