Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Repliki na początek do 1500zł +/- 300zł


Recommended Posts

Witam, jestem nowy na forum, ale ogólnie ASG interesuje sie ok 5 lat. Potrzebuje kupić repliki, przynajmniej dwie.

 

Aktualnie mam c1911 na co2 oraz cyme 702. Podstawowy zestaw.

Teraz chciałbym zakupić broń do lasu i cqb (myslałem nad pompka)

Do wydania mam 1500-1800zł badz druga opcja 1200-1500zł (ta tańsza)

Zastanawiam się nad firmą E&L i klasycznym AK oraz pompką od cymy full metal, ale szczerze bardziej podobają mi sie nowsze wersje karabinów.. AR15 to chyba klasyk, ale w klasycznej krótkiej wersji mi się nie podoba... najbardziej odpowiadałby mi jakiś SCAR, ale to nie w tych pieniądzach. 

 

Na pewno wnajblizszym czasie nie planuje tuningu i dlatego fajnie by było jakby bron już w stocku była dobra i nie awaryjna. 

 

Co polecacie?

p.s: na pewno musze zakupić ładowarkę i lipo. 

Link to post
Share on other sites
32 minuty temu, biggie87 napisał:

Teraz chciałbym zakupić broń do lasu i cqb (myslałem nad pompka)

Chodzi dwie osobne do lasu i cqb czy jedną uniwersalną? Pompka do cqb to słaby pomysł, tam wszystko dzieje się szybciej niż w lesie i nie ma czasu na przeładowania.

Jeśli uniwersalna to standardowo polecę jakiegoś Double Eagla z lufą 30 cm + słabsza sprężyna do cqb + gumka Maple Leaf.

Z baterią i ładowarką wyjdzie ok. 1000 zł a za resztę dokupić magazynków, optykę czy co tam chcesz. Gearboxa do tuningu nie ma co rozbierać póki jest na gwarancji

Edited by sledz
Link to post
Share on other sites

karabinek jest piękny, ale jak go kupię to nie wystarczy mi na pompkę do cqb :/  ba na samą ładowarkę i lipo wydam swój budżet :/ a co myślicie o tym:

https://www.taiwangun.com/pl/karabin-szturmowy-aeg/m916d-utr556-metal-handguard-version-black-de

tylko nie wiem jaki magazynek do tego i baterię, bo w sumie po długich poszukiwaniach ta replika również mi się podoba, jakby założyć na nią jeszcze długi tłumik i kolimator z powiększeniem to byłoby coś w stylu parasnajpy :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...