Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Skoki/wahania fps w cm048


Recommended Posts

Witam. Problem pojawił się po pierwszym tuningu to jest po wymianie lufy i gumki hop-up na:

- 494mm 6,02 nierdzewkę od ZCL

-Zielone G&G

Reszta elementów stock

Sprawa dość dziwaczna sam GB pracuje jednostajnie przy każdym naciśnięciu spustu jednak gdy zmontuje się cały układ z komorą i lufą jeden strzał potrafi pokazać solide 60 fps gdzie kolejny to już 200,300, 400 raz chrono pokazało 780. ( i tak w koło macieju jeden wynik dziwniejszy od drugiego) Sprawdzane oczywiście na maksymalnie skręconym hopupie Doszczelniałem teflonfixem - nie pomogło.

Edited by wojjo
Link to post
Share on other sites

"Sprawdzane oczywiście na maksymalnie skręconym hopupie Doszczelniałem teflonfixem - nie pomogło."

Nie rozumiem, ustawiłeś maksymalne podkręcenie ? To bym się nie dziwił ze coś jest nie halo.

Zielone gumki GG są bardzo kiepskie. Kto to komuś jeszcze proponuje god damn it... 

Kup sobie te nowe Maple Leafy całe z silikonu, takie ładne przezroczyste, 60 czyli żółtą, zmajstruj sobie własny docisk z plastiku (płaski) jak do flata. 

Link to post
Share on other sites
6 minut temu, _Czarny_ napisał:

"Sprawdzane oczywiście na maksymalnie skręconym hopupie Doszczelniałem teflonfixem - nie pomogło."

Nie rozumiem, ustawiłeś maksymalne podkręcenie ?

No właśnie minimalne. 

Co do zielonych G&G to właśnie sporo było tych poleceń ale widocznie co rabina spytasz to opinia.

Tymczasem wymiana lufy z powrotem na stockową nie pomogła również.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...