Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cm.032 M14 tunning DMR


Recommended Posts

Witam kupiłem niedawno m14 od cymy i w stoku mam 1.5j strzela to zadowalająco  ale....

Zawsze jest ale..chciał bym zasięgnąć troszkę wiedzy co potrafi stokowy GB  Wiem ze spokojnie można tam wkładać m130 i podnieś osiągi do limitu auto   1.8-1.9j bez problemu

wymieniając sprężynę...  I teraz moje pytanie  co musiał bym zmienić w pneumatyce by zrobić z tego DMR-ke... Rozumiem ze potrzebna by była skorupa GB jakaś lepsza.. pytanie jaka zwłaszcza ze to v7.. Wiem ze ogólnie nie bardzo opłaca sie stosować to jako baze do dmr  ale jak ma sie grosiwo i checi na eksperymenty  czemu nie..Dodatkowo wiem ze sporo ludzi porobiło z tego dmr i mam nadzieję ze podzielą sie swoją wiedzą na ten temt..Co tam powkładać 

tłok głowica tłoka cylinder gowica cylindra  wybór jest dos spory wiec tu nie ma pytań... w dyszach wybór za to tak mały ze brak również pytań.. sprawa rozbija sie o przekładnie( jesli trzeba) i szkielet GB bo prowadnica juz zakupiona spręzyny i czeka...Zamówiłem juz dębowe body za marne kilka monet. I wiem co pomyślicie... jak zamieniłeś body pneumatykę i lufe to tak naprawdę zbudowałeś od nowa reple  .. niby tak  ale co poradzę ze ten model mi sie bardzo podoba...a w tamtym czasie nie miałem monet na g&g i chce zrobić z tego:-))

Jesli ktos  budował na tej bazie dmr  prosił bym o porady w tym temacie...za rady nie opłaca sie ,zostaw ,nie rób,zła baza,strata kasy   bardzo z góry dziękuje ..zdaje sobie z tego sprawę  to jest po prostu taki projekt

Z góry dzięki za każdy konstruktywny komentarz.... pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...