Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

suseł - dwie lewe ręce + zatajone informacje.


Recommended Posts

Serwus, 

zmuszony brakiem jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony "sprzedającego", postanowiłem ostrzec wszystkich potencjalnych kupujących przez użytkownikiem o loginie suseł. 

Kilka dni temu zakupiłem u niego chwyt do beryla. Przesyłkę otrzymałem, jednak sam przedmiot był nieudolnie, niechlujnie przerabiany (pionowy chwyt został przesunięty do tyłu, wywiercony został dodatkowy, jajowaty krater, bo dziurą ciężko to nazwać, a sam chwyt był piłowany chyba w pokoju bez żarówki i okien). Łoże nie nadaje się do niczego, a sam chwyt się kolibie i jest przesunięty względem osi łoża. Opis przedmiotu nie zawierał ani słowa a wprowadzonych "przeróbkach" (a raczej nieodwracalnych uszkodzeniach). Za chwyt zapłaciłem 210zł z wysyłką. Jest to cena nowych/magazynowych egzemplarzy oferowanych na znanym portalu aukcyjnym. Jak bezczelnym trzeba być, by mimo znaczących wad wystawiać swój przedmiot w cenie artykułów bez defektów?

Sprzedającego poinformowałem o tym, co zastałem w paczce. Wnioskowałem o zwrot pieniędzy z tytułu znaczącej wady, nieuwzględnionej zarówno w opisie, jak i w konwersacji. 

Próbowałem przemówić do jego rozsądku, co niestety spełzło na niczym. Interpretację pozostawiam osobom czytającym. 

Absolutny brak ustosunkowania się, czy jakiejkolwiek odpowiedzi, natomiast każda moja wiadomość była odczytywana na bieżąco. To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że defekty łoża od początku były mu znane i domyślam się, że jest on ich wykonawcą. 

Żałosne, szczeniackie zachowanie, absolutnie nieadekwatne do wieku, czy też stażu użytkownika na forum (co w zasadzie przekonało mnie do transakcji).

Każdemu zdarza się coś zepsuć. Niestety w tym przypadku, pan jarosław wraz z łożem - zepsuł też swoją reputację. 

Jeśli winowajcę najdzie chwila refleksji, chętnie przyjmę zwrot pieniędzy za ten odpad i odeślę go skąd przybył. Może uda się namówić susła na ustosunkowanie się do sprawy tutaj. 
 

Podsumowując - KATEGORYCZNIE ODRADZAM zakupy u tej osoby. Opisy ofert są szczątkowe, a załączone zdjęcia - słabej jakości. Biorąc pod uwagę niesamowite zdolności manualne, przy zakupach u susła istnieje duże prawdopodobieństwo otrzymania takiego właśnie umęczonego gniota. 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...