Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z cm.028


Recommended Posts

Witam mam problem z cm.028 (moja pierwsza replika więc trochę słabo ogarniam temat) mianowicie gdy podłączam magazynek do repliki i naciskam spust na trybie auto lub semi replika nie strzela tylko wystaje  dźwięk podobny do normalnego wystrzału gdy patrzyłem kulki zostają w komorze i sie blokują (kulki 6mm 0.20g) proszę o pomoc bo nie wiem czy dać do serwisu czy to problem z kulkami.

Link to post
Share on other sites

Obstawiam dwa problemy. 

1. coś nie halo z komorą, spróbuj ją ustawić na minimum, oddać strzał, jeśli dalej nic to może jest zablokowana przez kulkę, musiałbyś przepchać to czymś dlugim i najlepiej plastikowym aby zbytnio nie porysować lufy, jeśli tam faktycznie coś siedzi to powinno wypaść na zewnątrz przez gniazdo magazynka

2. mogła spaść dysza z popychacza w GB

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

CM028 nie jest repliką pierwszej klasy - zerknij w właściwy dział i zapoznaj się z obszernym tematem o tej replice. Tam znajdziesz odpowiedź, zapamiętaj też dobrą radę na przyszłość- wpierw szukaj informacji, a później produkuj post. Większość pytań ma już swoje odpowiedzi - stad pozornie nic się tu nie dzieje. Na FB w kółko wałkuje się te same pytania, tu wystarczy odrobinkę własnego wysiłki.

Kolega powyżej dobrze naprowadził na ewentualne kłopoty. Chociaż osobiście obstawiam ze ustawiles hopa na maksa i masz niskiej jakosci kulki. Jeśli masz highcapa to oczywiscie liczę że zapoznałeś się z instrukcją obsługi i wiesz, że należy go wpierw nakręcić?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...