Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M200 Droga i zacna replika


Recommended Posts

Mam do was pytanie może akurat ktoś coś będzie wiedział. Replikę M200 robiły takie firmy jak S&T i Ares. Obydwie firmy widzę ucichły, nie produkują tych replik. W sklepach nigdzie prawie ich nie ma, są nieliczne sztuki. Jak myślicie czy jedna z tych firm ponowi próby i znowu zacznie robić sławetną M200? Czy to może taki okres przejściowy i zaraz znowu będą je produkować? Może te firmy co jakiś czas  zajmują się produkcją i gdy jest dużo tego na rynku znowu ją wstrzymują. Jakie jest wasze zdanie, mnie interesują tylko czarne jej wersje.

Link to post
Share on other sites

Możesz sciągnąć z Czech

https://www.army-airsoft.cz/sniperky-manualni/airsoft-sniper-m200-ares/

Możesz zapytać polski sklep czy oni Ci sciągną bezpośrednio od Aresa (lub s&t, w sumie to samo) , pytałbym albo Gunfire albo Taiwangun...

Generalnie replika jest dostępna, ale nie koniecznie w polskich sklepach, zakładam, że poprostu jej nie sciągają bo jest droga i niekoniecznie odrazu się sprzeda, więc będzie to dla sklepu zamrożony kapitał ... A sklepy muszą zarabiać...

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, sjzmisiek napisał:

Możesz sciągnąć z Czech

https://www.army-airsoft.cz/sniperky-manualni/airsoft-sniper-m200-ares/

Możesz zapytać polski sklep czy oni Ci sciągną bezpośrednio od Aresa (lub s&t, w sumie to samo) , pytałbym albo Gunfire albo Taiwangun...

Generalnie replika jest dostępna, ale nie koniecznie w polskich sklepach, zakładam, że poprostu jej nie sciągają bo jest droga i niekoniecznie odrazu się sprzeda, więc będzie to dla sklepu zamrożony kapitał ... A sklepy muszą zarabiać...

Dzięki kolego ale to w Czechach jak dobrze wszystko policzyłem wychodzi powyżej 4000 zł. Plus to jak przekonwertuje to paypall. Nie znam też tej firmy nie mam takiego zaufania by tyle im dawać. Napisałem teraz do Aresa zobaczę co on na to. S&T nie mogę znaleźdź adresu. Wam też powiem, że jakoś dużo replik jest niedostępnych. Małe nasycenie na rynku ogólnie replikami co oceniam na minus.

Link to post
Share on other sites

No pisałem z firmą Ares. Napisali mi, że jak będzie to napiszą. Evike.com jest ale koszt to 499$ plus jeszcze transport najtańszy statkiem to 238$. Związku z czym o takiej pamiątce narazie muszę zapomnieć. No trudno co mogłem popróbowałem, jeszcze patrzyłem na jakiejś Argentyńskiej stronie jest w dobrej cenie ale sklep internetowy ma fajne wymagania. Każą podać swego meila, wysłać dowód osobisty z każdej strony i jeszcze muszę spełnić jakieś dwa wyśrubowane wymogi. Związku z tym wszystkim temat chyba do zamknięcia. Kupię sobie fajną, tanią wiatrówkę do 1000 zł, prostą sprężynę i też będzie fajnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...