Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy karabin dla Żony ;)


Recommended Posts

Cześć

Do tej pory moja żona latała z cymką Cm009
Lecz czas pójść w górę, bo się jej spodobało 
Zastanawiam się nad wyborem Specny SA-H21 Lub SA-H20
https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-sa-h21-edge-2-0-tm-czarna-1152225955.html
https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-sa-h20-edge-2-0-tm-chaos-bronze-1152229467.html

Obie to te same repliki tylko, że h21 ma lufe 14 cali 390mm, a h20 posiada lufe 10 cali 290mm
Głównie gramy w lesie z raz na 2 miesiące jeździmy na CQB
Sam nie wiem którą wybrać, i tu pytanie do was lepiej długą lufę czy krótszą bo będzie bardziej praktyczna i uniwersalna?

Chyba że jest jakaś w podobnej kwocie 

Link to post
Share on other sites

Masz jakiś ograniczony budżet ? Te 1500 złoty to max ? Bo szczerze ja nie dawałbym tyle pieniędzy za specne , a w tej cenie zapolowałbym na TR16 od G&G lub Krytaca jeżeli wybieracie się głównie do lasu , chyba że musi to koniecznie być HK. 

Edited by FeriDoritos
Literówki
Link to post
Share on other sites
W dniu 12.08.2022 o 20:26, FeriDoritos napisał:

Masz jakiś ograniczony budżet ? Te 1500 złoty to max ? Bo szczerze ja nie dawałbym tyle pieniędzy za specne , a w tej cenie zapolowałbym na TR16 od G&G lub Krytaca jeżeli wybieracie się głównie do lasu , chyba że musi to koniecznie być HK. 

Jestem tego samego zdania chociaż słyszałem że specna teraz dużo się polepszyła. 

Link to post
Share on other sites

Czas nei gra roli i 1500 to nie max ale tak przeglądaliśmy oferty i to nam wpadło, w szczególności że ta drug była za 1450 z fajnym już mosfertem i całkiem dobre opinie zbierała, a jakie modele byście polecili mniej więcej, bo ja osobiście mam TR16 MBR 556WH zrobioną pod DMR, wiecie wymiana hopka sprężyny etu, i wyszło prawie 3 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...