Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W sumie postępy z projektu były w innym temacie ( Kriss Vector z beretty) . Narazie zaczyna nabierać kształtu RAK'a nie tylko z wyglądu ( wiem jeszcze daleko, żeby było idealnie) , ale i mechanizm bazuje na konstrukcji pm-63 . Beretta ( bazowa replika) strzela teraz z otwartego zamka. Zamek narazie poglądowo "stylizowany" na docelową replikę, chwyt przedni z kabłąkiem nie jest zainstalowany jak należy ( raczej dołączony na wcisk w celach poglądowych ). Poniżej film z działania systemu . Jeszcze trochę pracy mnie czeka , ale jestem dobrej myśli. Mile widziane wsparcie merytoryczne.

Btw podziękowania dla użytkownika "dwa_cztery_cztery_cztery" za incepcję ;) .

https://m.youtube.com/watch?v=r8Is873_uIY

Link to post
Share on other sites

Ło Panie, z tym jest tyle grzebania , że nie wiem czy mi się uda znaleść chęci na robienie drugiej takiej zabawki . Udało mi się już 2x zepsuć i naprawić replikę w międzyczasie ;) ale składanie mechanizmu beretty opanowałem do tego stopnia , że mogę to robić z zamkniętymi oczami. Następna sprawa to dostępność części od ostrej i tych złomów , z których ukręciłem spust samoczynny. Ogromną ilość cięcia i szlifowania dolnego body. Btw z klasycznej m92 byłoby łatwiej, z M92L we nawet jeszcze prościej. Muszę jeszcze zrobić nową atrapę zamka i ją dopracować , ale najpierw replika musi imitować mechanikę pm-63 w blisko 100% ;) żeby kontynuować kosmetykę... 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...