Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tajemniczy element komora hop-up g36


Recommended Posts

Cześć,

Piszę z zapytaniem nt. komory hop-up do giety. Planuję tuning i zastanawiam się nad wymianą komory hop-up w karaninku g36 od jg (jg1338). Jako jedyną aluminiową komorę, aktualnie dostępną na rynku znalazłem taką od Lonexa. Zauważyłem jednak, że ma ona pewien element, którego nie ma w innych komorach do g36. Jesteście mi w stanie wytłumaczyć do czego on służy i gdzie go zamontować (chodzi o to okrągłe kółeczko z wypustkami od środka) Dołączam zdjęcia do posta. Dzięki!

7DF3119A-A7C8-46D5-92CD-CC77A2EC984B.jpeg

08F20BC6-6DC4-4B6C-9F25-74A3233C1370.jpeg

226FA58A-6D6B-489A-ABB7-33FA235B3DDA.jpeg

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, feafi said:

A mogę Cię jeszcze prosić o wytłumaczenie jak to się robi? Jestem totalnie zielony w tych sprawach.

Dodam, że w komorach do g36 nie ma takowego ramienia. Jestem trochę zaniepokojony faktem, że producent dodał taki element, skoro komora nie potrzebuje ramienia do funkcjonowania układu

Link to post
Share on other sites
On 11/7/2022 at 4:02 PM, Huba_lbn said:

Każda komora ma takie remię, bo coś musi dociskać dystanser ;)
To jest to zaznaczone.
Jak jesteś zielony to licz się z tym że replika będzie działała gorzej po tuningu niż przed ;)
image.png.036dc32c3330c9ee9a90e9510c11d84c.png
 

Dzięki za pomoc. Wszystko wymienione, replika strzela celniej, gdyż wymieniana była komora, gumka + lufa na precke. Temat zamknięty.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...