Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pm-63 RAK części


Recommended Posts

Witam, znalazłem co prawda sklep z częściami ( bombatyka.pl ) ale niektóre już "wyszły", zwłaszcza te, którymi byłem zainteresowany, na allegro też ostatnio średnio w tym temacie. Proszę o info gdzie mogę dorwać nieistotne części broni do PM-63 rak'a w jakichś rozsądnych cenach, gdzie pytać itd itp, z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dzięki, ale raczej nie ma tam za dużo, jest tanio ale oferta części mała. Narazie szukam kolby i szczerbinki. Potrzebuję części do projektu ( pm-63 rak asg na bazie beretty ) . Jeśli nie znajdę szczerbinki to coś ukleje samodzielnie , kolba jest 2 wersjach na sklepie bombatyka , jedna ma jakąś blaszkę na prawej stronie przy stopce kolby i pewnie ma inne mocowanie niż ta druga wersja. Jakieś sugestie ,który system lepszy? Wydaje mi się , że ta blaszka blokuje kolbę po złożeniu, w tej drugiej wersji trzeba jeszcze dokupić sprężynkę i blokadę o ile się nie mylę , więc powiedzmy, że wersja z tą blaszką jest bardziej kompletna. Jeśli ktoś siedzi w temacie proszę o pomoc, wyjaśnienie o co chodzi z tymi kolbami. Aktualnie postępy z projektu są na forum w replikach customowych. Rak na bazie beretty strzela z otwartego zamka ;) . Btw piszę w tej sekcji bo chciałem wsadzić do repliki możliwie jak najwięcej części / rozwiązań technicznych z ostrej wersji . 

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...