Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Można zrobić replikę czterotaktu z ponad 700fps , lub coś z podobnymi wynikami na długim beatboxie , tylko po co? I ile strzałów wytrzyma system? Jak sięgnę pamięcią nawet wydaje mi się, że była właśnie taka z 1000fps i bez problemu rozbijała kulkami szyby od samochodu ( nie jestem pewien na 100% bo było to bardzo dawno ale chyba był to AUG z jakimś systemem gazowym , film robili w ramach ciekawostki goście ze starego kanału asg na YT "AATV" , bodaj Niemcy ;) ale tak jak pisałem , pewności nie mam ). 

Tak jak Huba pisze , nie ma takich ciężkich kulek, żeby to miało sens. Poza tym zrobiłbyś sobie albo komuś krzywdę. Jest to niepraktyczne , w nieodpowiednich rękach niebezpieczne . Jak potrzebujesz coś mocnego, żeby sobie destruktywnie postrzelać do butelek na swoim podwórku, kup mocną wiatrówke... Mimo, że asg to powiedzmy "symulacja wojny" to w brew pozorom chodzi tu o dobrą, uczciwą i przede wszystkim bezpieczną zabawę . 

Link to post
Share on other sites

Heh nie mam pojęcia o ich limitach , pamiętam, że na wmasg był artykuł o 1000fps-owym wynalazku. Btw niemiecki kanał był nieaktywny przez wiele lat, teraz przeszli na ostrą ;) . Btw zrobienie wynalazku, który wyciągnie 1000fps jest skrajnie prymitywnie proste i wcale nie takie drogie, najdroższa byłaby możliwie jak najdłuższa lufa wewnętrzna (np 650mm ). Resztę części dostaniesz w sklepie hydraulicznym i na allegro ;) . Nadal jest to niepotrzebne i niebezpieczne , więc może tu zakończę...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...