Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BY-005 Double Bell


Recommended Posts

Witam.
 

Posiadam replikę BY-005 od Double Bell. Replika w stocku generuje 420fps. Planuję w niej wymienić kable na nisko oporowe, złącza tconnect oraz dodać prosty MOSFET.

Czytałem wątek o replikach RK od D/BOYS bo jest to podobno ta sama replika. Poszukiwałem informacji na temat pasującej metalowej komory HOP-UP oczywiście znalazłem informacje jakoby pasowała ta od CYMY po lekkiej modyfikacji. Jednak wpadła mi w ofertę w atrakcyjnej cenie "Metalowa komora hop-up do replik AK / Specna Arms J-Series™", więc pytanie czy będzie ona pasowała bez modyfikacji dyszy czy innych elementów na zasadzie wymieniam i działa? Drugie pytanie to która metalowa komora HOP-UP będzie pasowała bez konieczności szlifowania innych mechanizmów? Oczywiście nie za miliony monet.

Dodatkowe pytanie czy MOSFET "MOSFET XET304Μ [XCORTECH]" jest spoko czy w zasadzie lepiej zrobić po kosztach jakiś domowej roboty z poradników? Zależy mi tylko i wyłącznie na długowieczności podzespołów i styków a nie na funkcjach. Mam jeden mosfet a druga w koleji będzie tuningowana gietka  608-8 pod CQB od JG. Kolejne pytanie. Czy jeśli dołożę prosty MOSFET to kostka stykowa wystarczy i nie będzie problemów? Czytałem, że czasami jest problem. Baterii używał Li-Po 7.4v w przyszłości może upgrade na 11v.

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Edited by asg_fun_fun
Moja skleroza.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...