Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika na start - leworęczny


Recommended Posts

Cześć,
chciałbym zacząć zabawę w asg. Jestem osobą leworęczną, także chciałbym zakupić replikę przystosowaną pode mnie :D. Z tego co patrzyłem to znalazłem G&G predatora. Chciałbym zapytać czy warto dopłacić do wersji GC (full metal)? Ewentualnie czy macie jakieś inne propozycje replik? Replika byłaby do lasu - szturmówka. Budżet +/- 1200 zł. Jak będzie coś naprawdę wartego uwagi to mogę dołożyć :). Czy muszę ograniczać się do rodziny AR15? Czy warto może w tym budżecie szukać jednak czegoś używanego? Chciałem też zapytać jak to jest z ewentualnymi przeróbkami? Można w przyszłości wymienić lufę + komorę / gumkę bez utraty gwarancji? Dopóki nie otworzę GB to gwarancja na replikę działa, tak?
Z góry dziękuję za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Takie tematy pojawiały się już tutaj, przeszukaj podobne wątki.

Ogółem zastanów się, a najlepiej wypożycz normalną replikę i zobacz czy faktycznie obsługa standardowej repliki będzie dla ciebie problemem. Ogółem leworęczni nie mają problemu z obsługą prawilnych replik.

Najbardziej polecana replika dla leworęcznych to g36. W tym budżecie ciężko będzie znaleźć sensowne AR z obustronnym selektorem i zwalniaczem magazynka.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Blackie24 napisał:

Chciałbym zapytać czy warto dopłacić do wersji GC (full metal)?

Moim zdaniem nie, ale to tylko moje zdanie (zgadza się, jestem leniwy i wolę lżejszą replikę).

 

2 godziny temu, Blackie24 napisał:

Można w przyszłości wymienić lufę + komorę / gumkę bez utraty gwarancji? Dopóki nie otworzę GB to gwarancja na replikę działa, tak?

Tak.

Link to post
Share on other sites

Luz - tu nie ma wypadających łusek, a większość manipulatorów jest obsługiwanych sporadycznie. Jeśli masz jakiś sklep w pobliżu to podjedź i zobacz co Ci leży. Wspomniany G36 jest spoko ze względu na obustronne manipulatory i to dość dobra replika. Jedyna bolączka to osobliwe magazynki, ale można dokupić adapter do STANAGów i się tym nie przejmować.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc Panowie. Stanęło na tym, że chyba dorzucę jakiś pieniążek do budżetu i kupię serię GC16/TR16 od G&G. Trochę poczytałem, przekonało mnie lepsze body i potencjał łatwego podciągnięcia pod limit szturma względem DE. Niestety ciężko z dostępnością tych replik, dlatego czekam na restock w sklepach :D. Wydaje mi się, że jedyny minus to słaba komora. 

Giete miałem kiedyś w rękach i jakoś do mnie nie przemawiała :/ 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...