Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika wydaje dźwięk ale nie strzela.


Recommended Posts

Witam, kupiłem ostatnio używaną replike spartac srt-20 (wiem że to nie jest dobra replika do strzelanek jednak kupiłem ją do zabawy na podwórku) i mam z nią pewien problem. Gdy ją odpakowałem i próbowałem strzelić, replika nie strzeliła jednak było słychać cyknięcie po naciśnięciu spustu. Pomyślałem że akumulator jest rozładowany więc go podłączyłem do ładowania. Gdy podpiąłem go z powrotem replika strzelała. Wystrzeliłem cały magazynek i na tym skończyłem. Na drugi dzień replika znowu nie strzelała a po naciśnięciu spustu było słychać cyknięcie. Poczytałem trochę o regulowaniu silnika. Po dokręceniu problem był taki sam ale gdy odkręciłem śrubę do końca replika rzęźiła. Mam kupić nową baterie czy oddać ją do serwisu? Poniżej przesyłam film jak to brzmi. Jeśli trzeba to mogę wysłać film jak replika brzmi po odkręceniu tej śruby. (Jeśli ktoś już pisał o podobbym problemie na forum to przepraszam ale jestem tu nowy)

Link to post
Share on other sites

Stockowa bateria jest badziewna. Szczególnie w zimnie szybko pada. Lipo załatwia sprawę. Ale i tak warto do serwisu oddać na przegląd. A najlepiej oddać sprzedającemu i odzyskać pieniądze. Spartac jest warty max 100zł, ale tylko jak jest nowy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...