Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Niektóre kolimatory sprzedaje taki koleś, co na forum ma w podpisie "mój kramik, cośtam". Co do tych kolimatorów od xm177, to NIE polecam jak najbardziej! Shit taki, że krzyż zajmuje 3/4 powierzchni eee...szybki? Najlepiej poszukać na allegro faktycznie jakiegoś z tych kolimatorów, co stoją po 25-30 złotych. Przynajmniej jakąś tam celność mają, a w srodku chyba jakiś laser, a nie zwykła diodka led.

@macgyver - ja bym tego, co podałeś w linku nie kupował, nie nadaje się do niczegochyba żeby po wybiciu jednej szybki nosić w nim kulki :lol:

P.S.Sorry, że nie podałem nicku tego użytkownika forum, nie pamiętam :P Ale jak przeczyta ten wątek, to niech się wypowie, proszę.

Link to post
Share on other sites

Kiedyś kupiłem G36 na airsoftshits do niego był właśnie taki kolimator. :ściana:

Uważajcie na górne pokrętło bo lubi wypadać (swoje zgubiłem gdzieś w lesie). Ale i tak jest lepszy niż te dodawane do G36 z umarexu ( bez regulacji).

Jak dla mnie to wole już używać zwykłych przyrządów celowniczych. :twisted:

Link to post
Share on other sites

Sluchaj, nie powiedizalem ze poweidizal ze nie sprzeda, ale odradzil... Jesli bedizesz chcial kolimator a nie stac Cie bedize na nic lepszego to i tak go kupisz - celowac sie nim da (az taki badziew to to nie jest), ale po prostu wykonany jest z niskiej jakosci materialow i moze sie predzej czy pozniej rozleciec. Ja oszczedzam na porzadne waltherowskie koli i z pewnoscia kupie je wlasnie u Templar'a - chocby za to ze okazal sie uczciwym czlowiekiem!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Co moge powiedzeć. Sam kupiłem u Templara Kolimator (nie ten maleńki bez regulacji...) . Serio polecam kramik, bo bije na głowe ceny reszty sklepów (sprowadza je skądś pewnie :wink: ,ale w to nie wnikam bo nawet mnie to nie interesuje.) Dla mnie najważniejsze, że ma co trzeba i to w NIŻSZYCH cenach niż reszta. Przesyłka też przyszła odrazu (PP koszt?? 4 zł :) ) Pozdrawiam

 

http://warrior.pl/forum/viewtopic.php?t=1617 :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Mi tam się udaje celować nawet tanim kolimatorem, trzeba wiedzieć w które miejsce i jak daleko od krzyża trafia kulka :)

 

Btw, te kolimatory z airshitguns.pl (mam taki, kolegi na szczęście :P) to po prostu dzikie węże którymi obbombokowują karabiny (WYPAS ELEKTRYK AEG Colt XM177 MAX OPCJA BEST ASG - bez komentarza... autentyk z allegro) żeby potem ludzie w komentach pisali "KOZAK KARABIN KOLMINATOR TEŻ FAJNY" (zapraszam do komentarzy w airsoftguns.pl)

 

Może lepiej strzelać z biodra :)?

Link to post
Share on other sites

Polecam kolimatory serii Aimpoint COMP ML. Modele serii M odradzam gdyz przystosowane sa do wspolpracy z noktowizorami i kosztuja nieco weicej. Sam posiadam COMP ML2 i jestem z niego bardzo zadowolony. Celownik jest niezawodny, precyzyjny do 200 m i kropke sie szybko namierza w warunkach CQB. Sama kropka jest regulowana w jasnosci i ma wielkosc 4MOA.

Link to post
Share on other sites

O troszkę tańszych... słuchajcie, kolimator w G3SAS Lorcin (który dziś dostałem, na temat tego karabinu znaleźć możecie recenzję mojego autorstwa :)) jest gorszy od wojny. Jak spojrzeć na niego z zewnątrz, to wydaje się fajny, nawet klapki ma :P ale krzyżyk w owym sprzęcie jest mniejszy od komara, przesunięty gdzieś w prawo, a przez całość niewiele widać. Lepiej już z biodra strzelać :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...