Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Moja ma rękawiczki nr 7 czy tam 8, więc łapka rozmiar "s" i daje sobie doskonale z tym USP radę ;-). Ostatnio jak pisałem wcześniej był kupę czasu nie używany i sobie puścił syfonika raz. Zastanawiam się tylko czy go przypadkiem nie przeładowałem z wrażenia ;-). A właśnie Wam też zaczyna w pewnym momencie podkręcać kulki jak głupi?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi się złamał taki dinx w języku spustowym :( nie ma zamienników.Ale musze się pochwalić,że mój USP dzielnie służył 2 lata, 7 miesięcy i jeden dzień :) Oczywiście mały exces z górnym zaworem ale od czego jest taśma teflonowa :D Możecie coś doradzić ze spustem?? Szkoda mi go bo to prezent od byłej.

Link to post
Share on other sites

Już znalazłem. Teraz muszę tylko o rusznikarza iść i USP będzie ocalone ]:-> Co do podkręcania kulek to o mnie tak się działo. Rozebrałem go, przeczyściłem lufę itp, ale przyczyną był jakiś paproch, który nie wiem jakim cudem dostał się w miejsce gdzie powinna być śrubka do regulacji HU. Wyciągnąłem zaślepiłem dziurkę, złożyłem guna i strzelał jak ta lala póki się spust nie złamał dzisiaj :/

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Wybaczcie za odkopanie starego tematu ale nie widzę potrzeby zakładania nowego.

 

Otóż mam problem. Możecie mi powiedzieć jak naprawić problem niedziałającego kurka ? Otóż nie zatrzymuje się on w "tylnej" pozycji. Moim kolejnym problemem jest to, że kulki czasami potrafią wylecieć przez okno wyrzutnika łusek a nie powinny. Jak to naprawić ?

Link to post
Share on other sites

Wybaczcie za odkopanie starego tematu ale nie widzę potrzeby zakładania nowego.

 

Otóż mam problem. Możecie mi powiedzieć jak naprawić problem niedziałającego kurka ? Otóż nie zatrzymuje się on w "tylnej" pozycji. Moim kolejnym problemem jest to, że kulki czasami potrafią wylecieć przez okno wyrzutnika łusek a nie powinny. Jak to naprawić ?

 

Hey. Wczesnej pisałem w tym temacie jako użytkownik Argentosoma.

 

Z tymi kulkami wyskakującymi przez okno wyrzutnika też miałem problem, ale rzadko, i był u mnie spowodowany przez przeładowanie magazynka gazem, duże ciśnienie powodowało to że gaz przy wyślizganych szczękach podajnika w magu po prostu wyślizgiwał kulkę i wyrzucał ją przez okno. Po paru strzałach jak ciśnienie w magu spadło było po problemie. A u ciebie ten problem się utrzymuje?

 

Na problem z kurkiem nie pomogę. Jednakże jeśli chcesz podeśle ci instrukcję od USP powinienem ja gdzieś jeszcze na dysku mieć.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Inny problem:

 

Gdzie kupić spust ? Są jakieś zamienniki ?

 

 

Prawdopodobnie pasuje spust od USP KSC. Oba mechanizmy mają podobne kształty, tylko KJW w środku jest znaczniej uproszczony, ale języki spustowe wyglądają na takie same. Jak znajdziesz gdzieś w Polsce sklep, który sprzedaje części do USP to daj znać :happy:

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Dobra panowie stało się po 7 latach pękł spust ale to szczegół, bo kumpel miał tą część. Problem jest taki, mi teraz ten spust nie odbija. Podejrzewam, że mogłem źle zamontować ten srebrny popychacz ale kończą mi się pomysły. Z instrukcji nie da się wyczytać jak to ma być zamontowane, jest tylko napisane, że to część nr 37. Proszę, pomocy.

Link to post
Share on other sites

A powiedz mi czy działa jak za każdym razem lekko odciągniesz kurek ?

 

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=2086

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=2087

 

 

 

 

Przygarnąłbym też pistolecik bez spustu ...

 

Jakby co już dało się naprawić mi spust. Okazało się, że trzeba było to coś wystającego ze sprężynki (część 72) zaraz nad spust przecisnąć do tyłu za spust. Co przygarnięcia body bez spustu. Nie wiem czy chcesz ale jest to egzemplarz z 2005 roku, gdzie w podczas 13 piątku zgubiła mi się część nr 46, dodatkowo nadłamana jest część nr 5. Więc chyba raczej nie zbyt byś chciał mojego wraku. Zauważyłem, że na tych nowych modelach są zawory innego koloru, może lepsze.

Edited by Troglo
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...

siema

posiadam usp z kjw

oczywiscie pekl mi spost .....

wiec poprosilem w warsztacie z tokarkami i cnc i takie tam aby mi go wycieli z mosiadzu

po zrobieniu projektu na kompie i podlaczeniu do maszynki uzyskalem piekny spost z wytrzymalszego metalu .... wszystko dziala po dzis dzien

 

pozdro

 

 

Jeszcze 1 taki post i będę usuwał bez ostrzeżenia...

 

PJ

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na zbrojowni są te z "nowszej serii". Kupiłem, działa jak się doszczelni górny zawór. Mam łącznie 3 magazynki (2 działające repliki - jeden spust z nową repliką a drugi to dorabiany przez ojca z pręta stalowego- może nie wygląda ładnie ale działa) i jest to istna loteria który będzie działać a który nie. Czasami działają bez prac nad nimi a po czasie nie. Nie wiecie może jak wygląda sprawa z regulacją hopka w "nowej wersji" ? Jak można zdjąć przyrządy celownicze (mam wersję tactical z plastikowym zamkiem a chce te przyrządy dać do P8 z metalowym zamkiem) ?

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Pytanie o kompatybilność magazynków między replikami USP KJW.

Potrzebuję magazynka do HK USP Tactical z metalowym zamkiem od KJW.

Może być zwykły z płaską stopką niekoniecznie ten z profilowaną do wersji Tactical.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...