Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam zamiar stać się posiadaczem tejże repliki w najbliższym czasie więc chciałbym się dowiedzieć czy można gdzieś dostać w polskim sklepie rączkę przeładowania od L96 żeby podchodziła do tej repliki bo ta fabryczna nie za bardzo mi się podoba? pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja mam stocka prawie dwa lata a testy robiłem po ponad roku użytkowania ( lato ubiegłego roku ). Nie widzę oznak zużycia. Właśnie nowy sezon na snajpe nadszedł - obiecuję, że gdy zacznie się "sypać" to też o tym napiszę... :wink:

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Na wcześniejszych stronach jest wszystko wypisane ... na full stocku masz 70 m zasięgu (560 fps). Co do precki to 639 mm i 6.04 średnicy najwęższa dostępna to Lay Lax 6.03

 

Proszę o scalenie posta bo nie dało się edytować

 

Ot co taka mała zagadka : Clarence Lai M700 Power-Up Upgrade, undertaken by CL himself, takes the performance up to 460+ fps. Parts include: Steel Reinforced part, power-up bolt and CL cutsom hammer spring. Z strony RedWolfAirsoft i tu pytanie czy to nie jest aby przypadkiem to samo co G&G tylko pod inną nazwą?

 

I czym różni się L96 od L96 Covered Sniper Green Version?

 

I czy uszczelniona dysza KA pasuje do L96 bo nadal nie jestem pewien wiem wiem że to niby to samo ale jednak...

 

No dobra znowu można scalić posty już po raz drugi. Dobra znalazłem że wszystko pasuje do wszystkiego a lufa ma 587 mm długości.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
Guest gecko123

Odgrzeję trochę ten temat. W którym sklepie są sprzedawane te Tanaki z 560 FPS? Na Red Wolfie podają, że mają 395, a na WGC nic nie ma o mocy. Specshop ma, ale niedostępne.

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Nie ma takich i innych tanak, Na redwolfie jest podane 395fps na gazie hfc134a, czyli o obniżonym ciśnieniu. Na normalnym będzie te 550-560.

 

Dzięki, wnioskowałem po opisie na spechsop.pl, że 550-560 FPS ma wersja "export", a te co mają 395 to wersje na rynek japoński.

Link to post
Share on other sites

Coś mi się wydaję że nie będzie takiej różnicy miedzy hfc134a a gazem od Guardera.

 

Nie wiem czy dokładnie, Te pomiary są pewnie na zalecanym przez producenta gazie - czytaj hfc134a. Dziwne jakby były 2 wersje tanaki i dopiero teraz zostały odkryte przez "polski" rynek.

Link to post
Share on other sites

Podobno dawno temu była wersja Tanki z regulacją FPSów poprzez regulację przelotu w bolcie.

Ja takiej nie miałem w ręce. Moja tak nie ma, ja mam stałe 550 fps

 

Nie umiem odpowiedzieć czy faktycznie te co są na RW są jakąś inną wersją (słabszą) ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Najlepiej napisz do nich maila i się dowiesz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...