Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ponieważ temat dotyczy MP7 (niekoniecznie TM) to pozwolę sobie rzucić info, że na WGC pokazał się MP7A1 firmy WELL (tak przynajmniej podają) ;-)

 

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...-MP7A1R4_srch_1

 

Gear Box - /

Motor - /

Magazine - 35 Rounds

Length - 380mm / 590mm

Barrel Length - 182mm

Weight - 1420g

Muzzle Velocity: 240-250FPS ( with 0.2g BB bullet )

Battery: 72.V 450mAh Micro Battery

Package Includes - Gun, Magazine, Manual, Battery, Charger ( EU Type Plug / 220V Only )

 

Cena: 70$

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Ja mam takie magi, zakupiłem je kiedyś na wgcshop.com. Sprawa z nimi przedstawia się następująco: jak są prosto z pudelka wyjęte to podadzą Ci bez problemu najwyżej 50 kulek, jak nasypiesz więcej będą zacinki, sposobem na to jest napełnić maga do ok 70 i zwolnić i tak aż będzie podawał bez problemu, potem stosunkowo zwiększasz liczbę kulek i powtarzasz powyższą operację aż osiągniesz 100. Ja tak przygotowałem 2 z 6 magów i zacinki w nich występują sporadycznie, 2 rozruszałem do 70 i działają też ok a 2 ostatnie leżą w pudle w stanie sklepowym, nieużywane. Poza technicznymi sprawami to magi są lekkie i się błyszcza więc aby wyeliminować to drugie warto psiknąć taką farbą do zderzaków (czarny mat) ich wygląd od razu sie poprawia. Niestety wagi ich raczej się nie podniesie bo są chyba nierozbieralne.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Obsługa magazynków low-cap / mid-cap

1) Całkowicie nowych magazynków nigdy nie nabijaj do pełna.

2) Zanim zaczniesz używać magazynka to nasmaruj go minimalną ilością silikonu.

3) Następnie należy przeprowadzić następujące czynności.

- Najpierw magazynek nabić 10 kulkami i zwolnić wszystkie.

- Następnie załadować go 20 kulkami i znowu zwolnić wszystkie.

Ładowanie i zwalnianie należy powtarzać aż dojdzie się do całkowitej pojemności magazynka.

Tą czynność przeprowadź paręnaście razy...

4) Jeżeli nie używasz magazynków nigdy nie zostawiaj ich naładowanych!!!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja Mp7 ma rok, uzywam do budynkow lub jak jest jakies RW organizowane ( szkoda, ze tak malo). Ta Mp7 ma niesamowity HU i stad jej zasieg. Mam 5 elektrykow i uwazam ze ona jak na stock jest niesamowita.

 

!!! MA JEDEN CHOLERNY MANKAMENT !!!!

 

Moja strzela (!) tylko i wyłącznie na blasterach. jakiekolwiek inne kulki wylatuja z lufy na 1-2 metry lub poprostu wytaczaja się... Sprawdzałem na goldfire, extreme precision i excell. Nie ma szans, aby strzelic 50 kulek na ten sam dystans.

 

Pomiary: Na kulkach 0.20 mam 190-215 FPS na ustawionym HU, i 210-240 na zerowym HU. Kulki 0.25 kolejno: 160-190 i 190-210.

 

Poza tym jest to miodzio replika na małe strzelanki w budynkach :)

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Witam temat trochę przycichł ale mam nadzieje, że odpowiecie mi na parę pytań.

Właśnie nabyłem MP7 (R-4) Well i stąd moje pytania do posiadaczy tej repliki.

-Jakie i jakiej firmy magazynki najlepiej sprawują się w tej replice?

-Czy warto dołożyć parę złotych i kupić baterięTokyo Marui i czy widać różnicę między baterią firmową a tą Chińską?

-Czy ktoś z posiadaczy MP7 Well wymieniał gumkę Hop-up na oryginalną TM lub inna dostępną na rynku np. http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2969 lub http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2968 i czy to poprawiło osiągi repliki?

Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedzi.

Pozdrawiam Robert

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

1) Nie działa ogień pojedynczy w MP7 TM.

Na obu ustawieniach selektora mam auto.

Awaria nastąpiła po wymianie gearboxów.

Wstawiłem próbnie na parę dni gearbox z

T7000 Umarexa. Ratunku

 

2) Jak się sprawują hi-capy (z midcapów MAGa jestem zadowolony).

Edited by pablo79
Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak, jak pisze Ukesu. Na górze gearboxa jest taki plastikowy cienki, biały, ruchomy bolec, a na końcu płytki selektora taka "łapka",w którą ów bolec powinien trafić. jak się popatrzy do środka repliki od strony kolby, to widać tę "łapkę" po lewej na górze. Generalnie powinno wszystko samo wskoczyć na miejsce, jeśli tak nie jest, najprawdopodobniej też gearbox nie chce się do końca zmieścić w korpusie i trzeba dopychać lekko, by zamknąć. Ja sobie poradziłem wkładając gearbox nieco bardziej od dołu, a nie na wprost. Ustawienie selektora oczywiście nie powinno się zmieniać w czasie wsuwania serca. Ja, o ile dobrze pamiętam, wkładałem, jak był zabezpieczony.

Edited by Paprotek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...