Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Z kąd wziąźc propan?


Recommended Posts

Witam!Moze ktoś wie gdzie sprzedają propan?Chcę nim napełniać pistolet bo green gaz jest za drogi.Słyszałem na forum że wiele osób napełnia guny żeby strzelać.Czy jest on może sprzedawany w necie?A moze gdzieś w turystycznych sklepach,a moze w kiosku?Chodzi mi o rozsądnej ilości jego czyli w jakiśch butelkach 0,5 l z dozownikiem takim żeby pasował do guna.Ile takie coś kosztuje?

 

[Popracuj nad ortografią i interpunkcją. I na prawdę jeden znak zapytania wystarczy. Foka]

Link to post
Share on other sites

Dzieki :!: Gdzieś wyczytałem na forum że pewien osobnik kupił propan w kiosku za dziwne 2 zł,nie pamiętam ile go było dokłądnie ale tano.I chyba miał końcówkę pasującą do ładowania.Wspominał coś,że tez propan mial zapach cytrynowy,być moze był to odświeżacz powietrza :?:

Link to post
Share on other sites

Tak wiem,jest to izobutan ale on tak jak mówisz słabo strzela,poszukam w turystycznych sklepach propanu,zobaczymy co z tego będzie.

PS:A moze któryś z dezodorantów nadaje się do napełniania pistoletów :D :? Myślę że taki odświeżacz powietrza to jest propan+zapach moze będzie dobry :D

Czy są w sprzedaży prześciówki do co2,żeby nałaować klasyczny magazynek w gunie :?:

Link to post
Share on other sites

w Praktikerze jest po 34PLN za 2 litry. Oczywiscie Adapterow -brak. Co do przejsciowek Co2 to pamietam ze Cybergun wypuscil zestaw Co2 do ASG. Recenzja/opis na Arniesairsoft

http://www.arniesairsoft.co.uk/?filnavn=/r...pter_review.htm

 

Osobiscie nie wiem czy warto w to wchodzic. Sa pistolety na CO2 - sigma i Wingun. A jak masz kupe szmalu to polecam m4CO2 Systemy(pewnie ktos zaraz wkleji 4 linijkowa nazwe modelu i powie ze mam sie uczyc :roll: ) Ale to juz jesli dobrze pamietam jakies 3xAEG w cenie wiec zamieszczam jako ciekawostke

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Hmmmm......dobry ten pomysł z co2.Mam take stare użądzenie do gazowania wody tam się wsadza taką kapsółkę" co2. :D Ale nie wiem czy to możliwe.Pójdę po tą rzecz i sprawdze co z tego można zrobić :D

Pomyślałem sobie że może da sie postrzelać z tego gazu co jest do małych palników turystycznych,kosztuje mało,ale nie wiem jaki tam gaz jest dokładnie chyba propan butan a on jest chyba nie najlepszy.Zobaczymy co wymyśle.Moze taką przejściówkę można dokupić w Leroy Marlin czy jakoś tak,bo coś ojciec wspominał

 

[Pisownia!!! I popracuj nad interpunkcją]

Link to post
Share on other sites
Hmmmm......dobry ten pomysł z co2.Mam take stare użądzenie do gazowania wody tam się wsadza taką kapsółkę

To się nazywa syfon :P

 

Będzie można dorobić taki szlałch

Ta, jak rozprężysz CO2 to pewnie po Twoich gorących prośbach samo z powrotem się spręży :P

Link to post
Share on other sites

A moze sprzedają propan w takich butlach co mają końcówkę pasującą do zaworków w pistoletach,może jest taki do zapalniczek(nie chodzi mi o izobutan),myślę że powinny być takie w sprzedaży w końcu propan też nadaje się do zapalniczek.POMOCY :!:

 

[ Dodano: Sro 18 Sty, 2006 ]

Dziś byłem w sklesie komputerowym i przypomniała mi się jedna rzecz: taki spray do czyszczenia klawiatór od kompów(buster czy duster).Słyszałem że z tego też strzelają i ma większą moc od GG.400ml kosztuje 13zł bardzo tanio,czy ktoś coś o tym słyszał :?: A wogle jakie są osiągi gdy strzelamy propan-butanem takim od butli gazowych turystycznych i domowych :?:

Acha i jeszcze jedno,czy jak naładuje magazynek co2 to go nie rozerwie :?: Jakie jest ciśnienie w magazynku z GG,a jakie w kapsułce co2 :?: Ile razy większe ,a moze takie same :?: Prosiłbym o odpowiedz na pytanka bo mocno mnie to interesuje :twisted: :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...