Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

nie jestem znawca broni, ani jakim tam fanatykiem, ale nie pasuja mi w tej replice 2 rzeczy ( oprocz swiecenia sie drewna :) ) luneta i ten dwojnog - w oryginale takiego czegos nie bylo ( tak mi sie wydaje) jesli chodzi o sam montaz to jest to pewnie taki jak na www.posp.ru

 

I jakos mi sie nie chce wierzyc ze to moze kosztowac ponizej 1200, no chyba ze zrobia zamiast "full metal body" full lots of plastikos body" :)

Link to post
Share on other sites
I jakos mi sie nie chce wierzyc ze to moze kosztowac ponizej 1200, no chyba ze zrobia zamiast "full metal body" full lots of plastikos body"
Mam niejasne przeczucie, że my dostaniemy tego Dragunowa jako "Double Eagle M87" tudzież "M88". Projekt tej repliki zakładałby modyfikację przełącznika ognia na włączający ogień pojedynczy na pierwszym "klik" (chyba, że próbują coś "na szybko" knuć z G36, też się nie zdziwię), zmodyfikować główną część body nie problem.
mają jeszcze robic AK Beta S.
Hmm, nad Betką siedzą skośni z Wella, ale ponoć coś im się tam jeszcze (według słów Czopera) zacina.
Link to post
Share on other sites

właśnie - ktoś z was zna może jakieś miejsce/ma źródło które miałoby dostęp/możliwość załatwienia dwójnogu do swd? - właśnie takiego do zakleszczenia na body za gripem?

 

pozdrawiam i z góry thx za odpowiedź ;)

J.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

tak na marginesie - wszystkim replikom daleko od SWD ( moze oprocz G&P ) - reszta to proby kopiowania NDM-86 - ktory nota bene tez ladnie wyglada :)

 

PS. Widzial ktos moze replike ROMAK'a-3 ? lub Zastavy M76? ( w sensie : czy wogole cos takiego jak replika tych karabinow istnieje ? :D )

Link to post
Share on other sites
wszystkim replikom daleko od SWD

 

A konkretnie co masz im do zarzucenia? (pomińmy plastikowe "drewno")

 

Zastawę M76 i M91 w wesji sprężynowej robi Zastawa.

Poza tym: domowym sposobem zrobił sobie Piciu z Warszawy, a bardziej przemysłowymi jakis Szwed.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...