Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyber Gun - AK47 Kalashnikov black


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe dzis jak bylem w military to akurat go widzialem ;). Wygląda na straaaasznie plastikowy, jest bardzo leciutki. Osobiscie mi sie nie podoba bo plastik sie błyszczy i troche trzeszczy. Jesli chodzi o wyglad to wersja drewniana rulez :) o osiągach nic nie wiem ;P.

Link to post
Share on other sites

To napewno jest chinol, bo po prawej stronie na body ma napis: 'MADE IN CHINA'. 8)

Ja bym czekał, aż wyjdzie pod marką DE, bo pewnie tak się stanie. Co do wykonania, strzasznie plastikowy, błyszczy się; jednak gdyby wyszedł w cenie M47 DE, z pewnościa bym go kupił, chociażby dlatego, że to replika AK.

Nie wiem na ile to jest prawdą, ale Pan z Military powiedział, że ma o wiele wiecej metalowych części wew. niż jego porzednik.

Link to post
Share on other sites
w opisie military.pl pisze ze ma metalowe elementy wiesz moze ktore to?

 

napewno spręzyna, śrubki...., lufa wewn (mam nadzieję ;P). Jednak jak mialem go w lapkach swoich to moge powiedziec tylko że:

 

- dziwnie lekki, lzejszy od wersji drewnianej (na oko)

- plastik w miejscu drewna straszliwie sie błyszczy i jest tak obrzydliwie (imho) wypolerowany błe!

- szczerbinka ktora w wersji drewn chodzi idealnie tutaj jest z palstiku i sie ciagle zacina i wogole (powodzenia z celowaniem przez nią, JEST KRZYWA !!!) :evil:

- jak sie go trzyma to sie obawia zeby sie nie rozlecial

- przeladowanie ma kolorku srebrnego i ogolnie odpycha przynajmniej mnie :F

 

Ciekawe jak z osiągami będzie. Jak bede w pon. jechal do military to go obmacam dokladnie i napisze doookladinie bardzo itp. jak co chodzi. tylko zasiegu/celnosci itp nie podam :twisted:

Link to post
Share on other sites

ejjjj..... czemu an zdjechiach nie widac jak cholernie sie blyszczy kolba, loze, chwyt ??? ej.......... no..... :F

 

przypomne ze element dosc istotny dla strzelania (szczerbinka) jest KRZYWA i z jakiegos niedopasowanego shit plastiku. I nie chodzi tak ładnie jak w AK z drewienkami :).

 

Jesli chodzi o wykonanie wyglad itp. to zdecydowanie wygrywa ak z drewienkami :P. A jak kto kupi to i osiagi poznamy ^^

Link to post
Share on other sites
cerber kiedy go miales w rekach jak dopiero wybierasz sie do military??

 

W piątek :). Dzisiaj mialem pojechac zeby wymienic gumke hopup w rugerze bo pękła. I przy okazji DOKŁADNIEJ oblookac tego kalacha. A to co widzialem jak bylem i sie na nim specjalnie nie skupialem to napisalem wyzej.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o likwidację efektu świecenia to niektore tworzywa ładnie da się zmatowić rozpuszczalnikami, najlepiej smarować pędzlem. Oczywiście najlepiej najpierw spróbować na małej niewidocznej powierzchni.

BTW. AKM cyberguna w promocji za 199 ;)

Link to post
Share on other sites

Jak bylem w military to tez trzymalem go w rekach

 

Metalowa jest (procz srubek i sprezynek) pokrywa komory nabojowej, wiecej nie zauwazylem

 

hu4vv.jpg

 

Tak, jest to regulowany BAX

 

Na pytanie, czy kolba sie juz tak nie lamie, ekpedient powiedzial, ze "teraz jest przykrecana na srubki" - nie jestem pewien, ale wczesniej tam byl chyba jakis pret, wiec moze to jest kolejny "+" nowej konstrukcji.

 

O jakosci tworzywa sie nie wypowiadam, bo nie mam za bardzo porownania w tej grupie cenowej (trudno, zeby byly lepsze od ABSu zastosowanego w AK Maruyi), zle wrazenie jednak wywarl na mnie plastikowy selektor ognia (przyzwyczailem sie do metalowego).

 

Nie podobaja mi sie takze czarne okladziny, ale to dlatego, ze lubie tylko drewniane (drewnopodobne) :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...