Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Miałem przyjemność strzelania z tego :uśmiech: Kopie strasznie mocno ale cichutko. Przyrządy celownicze są wykonane z metalu natomiast jakość wykonania nie ustępuje TM. Przedni grip jest lekko gumowany przez co lepiej siedzi w ręku.

 

Nie jestem jakimś fanem MP5-tek ta mnie jednak oczarowała :wink:

 

Mam wrażenie, że jesteśmy świadkami rewolucji na rynku ASG; nowe JG i PJ nie dość, że giwery są dokładnie spasowane to jeszcze moc wyjściowa (340-370fps) jest niespotykana. No i cena.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jak Ci powiem, że wczoraj rano osobiście strzelałem i wynik wskazywał 374fps? Wszystko zależy na jaki egzemplarz trafisz. Może i fakt, że trafiłem na taki a nie inny. Ale na stronie jest dokładnie taka sama informacja więc ze swojej strony mogę ją jedynie potwierdzić.

Link to post
Share on other sites

Giwera jest zrobiona w standardzie TM przynajmniej zewnętrznie. No nie ma specjalnie do czego się przyczepić. Magazynek jest identyczny jak ten od CA. Szybkostrzelność? Jak podłączyłem 9,6V Intellect'a to myślałem, że mi GB wyskoczy ;-) Nie wiem jak na standardowej batce pociągnie bo nie sprawdzałem.

 

Co do celności to da radę załatwić krótką serią (3-5 kulek) kolesia w ruchu na dystansie 45m (mierzonych a nie na oko :killer: ). W walce jej nie sprawdzałem. Może w przyszłości.

Link to post
Share on other sites
Co do celności to da radę załatwić krótką serią (3-5 kulek) kolesia w ruchu na dystansie 45m (mierzonych a nie na oko ). W walce jej nie sprawdzałem. Może w przyszłości.

Jak możesz stwierdzać, iż załatwisz kogoś z 45m serią 3-5 kulek skoro jeszcze jej nie sprawdzałeś w boju?

Link to post
Share on other sites

Jak możesz stwierdzać, iż załatwisz kogoś z 45m serią 3-5 kulek skoro jeszcze jej nie sprawdzałeś w boju?

Strzelałem się z kumplem przed domem. Żadna strzelanka.

 

Metalowe elementy:

- magazynek,

- muszka i szczerbinka,

- pokrywa silnika,

- przełącznik selektora ognia,

- zaczepy do pasa nośnego,

- atrapa suwadła,

- język spustowy,

- zatrzask magazynka,

- szyny (prowadnice?) kolby,

- piny i śruby.

Link to post
Share on other sites

Te 370fps to nic innego jak włożona do stocka M120.. chińskie triki małketyngowe. Gdyby włożyć do tego stockową springe CA to słabesze by to od cymy było, no ale gdyby to uszczelnić, to kto wie :) Nie wróże długiego życia takiej replice, przynajmniej w stocku. Ale wykonanie - całkiem cacy.

Link to post
Share on other sites

Tych mp5 było jakieś około 10 sztuk i obserwowałem je. Wszystkie zostały wykupione.

witam gunfire niesprzedal tych mp5 tylko wycofali z powodu peknietych body dzis do nich meila pisalem bo myslalem o kupnie i tak mi odpisali i zaproponowali zakup uszkodzonego taniej o -10%

Link to post
Share on other sites

no i jestem po strzelance :-) peem sprawił się zarąbiście - żadnych niedociągnięć - zasięg super (w końcu 370 fps na starcie); hop-siup działa wzorowo i do tego celność fajna :] naprawdę nie ma się do czego przyczepić! bateria wytrzymała wyplucie ok 2000 kulek - to chyba zadowalający rezultat? do tego jeszcze nie padła. ja jestem na TAK :twisted:

Link to post
Share on other sites

Miałem to w łapach,w porównaniu do pierwszej serii- niebo a ziemia.Matowe body,duzo lepiej wykonane od poprzednika,wszystko się ładnie trzyma kupy,nic nie lata,nawet wysuwana kolba,fajny magazynek hi-cap,długi jak CA.pełnowartościowy pm.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj wziołem moje MP5 SD6 na mały combacik, oto wrażenia :

 

- dobre wykonanie, sporo częsci metalowych, cały metalowy magazynek

- zasięg i moc większa niż stockowa eMka z CA i stockowy SLR z CA, porównywalny z M14 z G&G ( na kulkach 0.25, wyregulowany hop-up )

- z powodu krótkiej lufy, nawet spory rozrzut

- solidny ROF

- w miare cichy ( napewno cichszy niż G36C z JG, to jest dopiero traktor :-F )

- małe problemy z selektorem ognia ( ciężko wyczuć czy jest na safe czy single )

- front grip lekko gumowany, przez co dobrze trzymie się w ręce

- nie ma problemów z pobieraniem kulek, wszystko ładnie strzela

 

Co do FPS-ów, w mojej replice jest dokładnie 364,1 - taki wynik otrzymałem z chrono ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...